Size nasıl davranılması hoşunuza gitmez ?

Bugün otobüs bekliyorum durakta. Dersim 9'daydı ki en erken dersim bugün oluyor. Normalde yetişemezdim hiç, bugün nasıl olduysa erken kalkabildim. Neyse durağın sol tarafında ayakta duruyorum, elimde telefon arkadaşımla mesajlaşıyorum. Karşı sokaktan 30 lu yaşlarda bir adam geldi. Hani genç duruyor ama belli bi 32 33 var. Bana cins cins baktı sonra günaydın dedi.

Bizim mahallede herkes birbirine selam verir, tanışada tanımasa da. Bende ciddi bir şekilde ve kafamı kaldırmadan sizede dedim telefonumla uğraşmaya devam ettim. Adam yavsiyor hani anladım ses tonundan. Sonra durdu durdu karşısında 17 lık ergen varmış gibi "Sen telefonunu çok mu seviyorsun bakayım" dedi. Sinirlendim çünkü ses tonu bebek avutuyormuş gibiydi. Bende ters bir şekilde "Ne alaka ?" dedim. 20 yaşına gelmişim ve ufak tifil bir şeyde değilim. O şekilde davranışı aşırı gıcığıma gitti sabah sabah. Neyse zaten oda benim o tepkime suskunlukla cevap verdi.

Evet siz, nasıl davranışları sevmezsiniz ?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Seni kücük sanmıştır nereden bilsin 20 oldugunu ki ona göre kücüksün işte

0|0
    0|0
    • Küçük sansa bile o nasıl bir tepkidir yahu. "Sen telefonunu çok mu seviyorsun bakayım" diye. Benim arkadaş çevrem onun yaşıtlarından oluşuyor ve küçük duran bir tipimde yok öyle olsa bile nereden buluyor o cesareti kendinde ?

• Cok abartma bence.Belki de o anda seni ufak görmüş işte. 20 cok da büyük sayılmaz ama

• Dediğim gibi ufak görse bile o şekilde tavrı çok laubali geldi.

Erkekler Ne Diyor 8

• Samimiyetsiz, Haddini aşan davranışların hiç birisi hoşuma gitmez.

Birde herkese aynı davranan zevat hoşuma gitmez.

Herkesin kendi hak ettiği bir değeri olur ata da ite de aynı değeri verirsen ata ayıp eder ite haksız şeref verirsin.

0|0
    0|0
  • Adam seni begenmis, bisi cikarmi diye asilmis iste. Guzelsen boyle cok karsilarsirsin alissan iyi olur. isyerinde bi kiz var bugun ona gicik oldum. Hergun bana sessizsin diyip duruyo. Benim karekterim bu diyorum. anlamiyo heralde yada unutuyo. bilmem benle belki muhabbeti acmak istiyo.

0|0
    0|0
  • günaydın demesi iyi de telefonu sevmenden ona ne. belli ki şahsi problemleri varmış. iyi demişsin boşver.

0|0
    0|0
  • ya şu soruyu baştan sorsana niye o kadar şei okutuyosun adama... ben suyuma gidilmesini isterimçç kolay kolay bişey istemem bişey istediğimde de yapılmasını beklerim

0|0
    0|0
  • doğal olmayan her davranış onun doğasında yoksa ben sezerim hiçte hoşuma gitmez

0|0
    0|0
  • kendini zeki sanan keklikleri sevmem

0|0
    0|0
  • doğru ve akıllı adımlar atmışsın bu ona yeter

0|0
    0|0
  • millet açlıktan ne yapacağını şaşırmış:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Umrunda olmadığımı düşündürtmesi...

Umrundz değilsem söylesin.Davranışlarıyla göstermesi deli eder.

0|0
    0|0
  • ima edilmesini hiç sevmem, karşımdakinin söylemek istediği bir şey varsa direk söylesin

0|0
    0|0
  • istediklerim disinda kimse bana davranmasin hatta görmesin hatta algilamasin

0|0
    0|0
  • Bana davranilmasini sevmem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...