Basınızdaki beladan nasıl kurtulursunuz?

istemediğiniz biri sürekli rahatsız ediyo konuşmak istemediğinizi söylediğiniz halde sizi ısrarla arıyo. siz telefonu açmadığınız zamanda tehditler savuruyo. kurtulmak için ne yapardınız?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• tehdit edemezde sürekli rahatsız eden oldu 2.5 sene her gece hiç sekmedi saat 01:55 - 02:00 arası gizliden 2 kez üst üste çağrı atıyordu bir gün hiç unutmam 2006 ramazanın ilk günü Allah günahlarımı affetsin o gün millet sahura kalkacak ben arkadaşı almışım bizimkiler yurtdışında arkadaşla bizde alkol içiyoruz saatler 01:50 yi gösterirken aklıma geldi ve arkadaşa saat 01:55 - 02:00 arası biri beni gizliden 2 kez çaldıracak demiştim çocuk pek kulak asmadı derken ilk çağrı geldi tam alkolden yudum alıyordu gözleri büyüdü bi anda demeye kalmadı 2. çağrıda geldi hemen bardağı ağzından uzaklaştırdı telefona baktı gizli numara kim bu dedi ışıkları yak kanka tırsmaya başladım falan dedi garibim :D ışığı loj yapmıştım o öyle diyince biraz daha açtım neyseki sonunda bu arkadaş bir gün bana gizliden çağrı atıor 2. sefer numaryı gizlemeyi unutuyor fakat turkcelle kayıtlı değil o kadar farklı numaralardan arıyorum açmıyor 2. arayışımda teli kapıyor mesaj attım geceleri insanları gizliden rahatsz etme gibi bir huyun varmıdır diye mesaj iletildi hemen arıyorum teli kapatmış dahada üstelemedim zaten o günden sonrada aramadı :)) seninki açıktan arıyor sanırım ver savcıya uğraşma savcılık ifade için kendisini çağracaktır sonra istersen şikayetini geri alırsın çünkü bir daha rahatsız etmeyecektir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• telefonunu blocklayabilirsin.

0|0
    0|0
  • Tehdit edicek bişeyi olmasa iyimiş.

0|0
    0|0
  • Bir daha ararsan telefondakii arama kayıtlarını ve mesajlarını polise gösterir şikayette bulunurum de . eğer devam ederse gerçekten git polise. Bir kere tatlı evinden polis amcalar aldımı onu karakola bir daha yanaşamaz sana.

0|0
    0|0
  • sende küfür et tehdit et akıllı telefon kullanıyorsan çağrı yöneticisi programını indir ve engelle sms ve aramayı

0|0
    0|0
  • ver savcılığa

0|0
    0|0
  • bana havale et :D:D vefasız

0|0
    0|0
  • keskin sirke küpüne zarar dır sen istemiyorsan takma sonradan vazgeçer

0|0
    0|0
  • kım rahatsız ediyo ya benim dayımın oğullları mermiye kafa atıyo sıkar o biraz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ayyy onlar cok belaa oluyorlarr bır ara benımde basımda vardı yıllar sonra bır sevgılı bulmusum askerden geldıgı gıbı hemen onu buldu ayırmaya kalkmıstı bbır surude yalan sıkmıstı sonra ne olduysa bızımkı ozamanlar sozunu gecırmıs cocuk korkusuna sen bu sinirle benı öldürürsün deyıp cekılmıs aradan :D

0|0
    0|0
  • Engelle ya da numaranı değiştir.

0|0
    0|0
    • bu 4. numara değiştrmem.D o yzden istemiyorum değiştrmk

• Bir daha nasıl buluyor , bunu arastır ve o sorunlu arkadasını hallet ilk olarak . İkincisi , ilk cozum kufurcu bir abi bulmak ikinci cozum ise cidden karakola ihbar etmen zira, bunun niyeti iyi degil

• önce kendisine söyle savcılığa şikayet edicem de hala devam ederse gerçekten şikayet et bir daha rahatsız edemez.

0|0
    0|0
  • aynısı başıma geldi çok zor zmanlar geçirdim babamı devreye soktum aramıyo şimdi ama hala rahat değil içim hala peşimde gibi hissediyorum. erkekler neden anlamaz ki istemiyorumdan

0|0
    0|0
Yükleniyor...