Evde yalnız kaldığınızda ne yaparsınız?

Soru gayet açık arkadaşlar. Uyur musunuz? Aburcüburları midee mi indirirsiniz? Parti mi verirsiniz? Evde cıbıldak cıbıldak dolaşır mısınız? :D Merak ettim bizim Türkler neler yapıyor diye...

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• genelde müziğin sesini sona açarım pek yaptığım bişi yok

yazları boxerle dolanıyorum yanlız kalınca evde...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Dota, donanımhaber. 9gag, 4chan, bir de kitap okurum ya da blogumla ilgilenirim.

0|1
    0|0
  • O an neye ihtiyaç duyuyorsam onu yaparm.

0|0
    0|0
  • Film felan izliyorum.

0|0
    0|0
  • buzdolabının yakınında oluyorum genelde yada buzdolabındakileri pc nin yanına taşıyorum,orda takılıyorum :)

0|0
    0|0
  • Evde konser veririrm bağıra çağıra şarkı söyler dans ederim.Evde ne varsa üstüme giyer resim çkerim ..

0|0
    0|0
  • Dans provaları, kitap okuma...

0|0
    0|0
  • evde yanliz kalamaiyorum nerdeyse hic ama kalmis olsam müzik acar oynardim herhalde:)

0|0
    0|0
  • Evde yalnız kalınca yalnız kalmamak için birilerini arayıp çağırıyorum ya da dışarı çıkıyorum.

0|0
    0|0
  • anime izlerim <3

yada kitap falan okurum . ama genelde pcde olruum :P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 5 Liralık Puro 15 liralık viski ile TheGodfather açarım Puro 5 lira Viski 15 lira Kendini Don vito carleone sanman Paha Biçilemez :D Bazende Yüksek sesle müzik dinler Knight oynarım :D

0|0
    0|1
  • koooca bi demlik çay yaptım hepsini ben içecem (tam burda kötü adam gülüşü girer) :)

0|0
    0|0
  • odama geçer bilgisayar başında vakit geçiririm boyuna yemek yer sigara içerim uyku bastırırsada uyurum

0|0
    0|0
  • güvercinlerimde takılıyorum

0|0
    0|0
  • Ewi arkadasla doldurup gangam style yaparım :D :D

0|0
    0|0
  • valla bana ne oluyo bilmiyorum ama evde kimse yokken hep p*rno izlemek geçiyo içimden..

0|0
    0|0
  • Nargile içmek güzeldir... Ve film güzel bi türk kahvesi vs...

0|1
    0|0
  • 5+1'i açıp p*rno izliyorum içinde gibi oluyo :D

0|0
    0|2
Yükleniyor...