Yumruğun üstünde şınavla normal şınavın farkı nedir?

Hangisi daha zordur ve farkları nedir bilgileriniz paylaşırsanız sevinirim

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bilek güreşi yaparken farkedersin kardeşim. bilek kolay kırılmaz yumruk üstünde şınav çekersen. ve dumbell la da çalışırsan o bilek çok sağlam olur

0|1
    0|0
    • bilekleri daha çok güçlendiririr demekmi istiyorsun

• evet. bileğin senin isteğin dışında kırılmaz kolay kolay. buda bilek güreşinde kolunu dümdüz tutmanı dolayısıyla yenilmemeni sağlar

Kızlar Ne Diyor 3

• Yumrukta yere baskı alanın daha dar oldugu icin kaslarını daha cok calıstırman gerek o yüzden daha fazla efor harcarsın

0|0
    0|0
    • ilginç bir bilgi sen de yapıyormusun bu şınavı

• Fizikte dayanıklılık diye bir konu var bir bak istersen.Arada yapıyorum sadece

• Daha çok zorlanırsın. Dha çok artistlenirsin.

0|0
    0|0
  • birinde yumrukla yere baskı uyguluyorsun diğerinde avu içiyle :P

0|0
    0|0
    • böyle bir sepri cevabı geliceğini thamin etmiştim :P benim sorduğum gelişme açısından farkı ne

Erkekler Ne Diyor 6

• yumrukla 30 taneye yakın çekiyorum.. normalde 50 küsür tane.. yumrukla çekerken daha çabuk yoruluyorum.. arasında bi'fark varmı onu pek bilmiyorum..

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim demek daha zormuş

• kesinlikle ya. aslında pek bi' zorluğu varmı bilmiyorum ama kemiklerim ağrıyor, 30'a yaklaştıkça.. bi' ara saymıştım normalde şınav çekerken pek saymam.. ama 30'u bulmuştu sanırım yumrukla.. + bunların başka çeşitleride vardır.. baş barmak ve işaret parmağı ile (yani iki parmakla) çekenler var

• yumrukla daha yorucu

0|0
    0|0
  • Yaqmur üstünde pess etmezssin kendini rambo zannedersin :D :D

0|1
    0|0
  • Artistlik başka birşey değil

0|0
    0|1
  • vardır bir farkı mutlaka ama en önemli farkı artislikmiş gibi geliyor bana :D

0|0
    0|0
  • Birinde arka kol birinde gögüs omuz çalışmış olursun .)

0|1
    0|0
Yükleniyor...