Kapat

Erkek ilişkiye bir müddet ara verelim derse ..

Selam,

8 aydır beraber yaşadığım sevgilim ile bir hafta önce onun facebook una gizlice girip 2 bayanı silip engellediğim için tartıştık. O kadınlar da cep telefonuna mesaj atmışlardı ama benimki hiç cevap yazmadı.

Bir de 8 yaşındaki kızı, babasının sevgilisi olduğunu kabul edemiyor ve 3 aydır babasının evine gelmiyor. Beyefendi de ayrılmak istemediğini, bana çok değer verdiğini, ilişkiyi asla bitirmek istemediğini ve sakın aklıma "başka kadın var, onunla mı olacak?" fikrine kapılmamamı, işlerinin sıkıntısı, kızıyla ilişkisinin bozulması ve birbirimizi hırpalamaya başladığımız için, hatalarımızı anlamamız için, 10 gün, bilemedin 3 gün ayrı kalıp dinlenmemizi önerdi.

Sakinleşmeye ihtiyacı varmış ve bana çok sinirlenmiş. Ha, bu arada facebookunu komple sildi sorun çıkarıyor diye. "Ben aptal değilim seni aldatayım" dedi ve sildi...

Off offf! İlişkimizi bitirmeye mi niyeti var, ben anlamadım? :((

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• ben ikili ilişkilerde iki kişi arasında yaşanan özel şeyler olduğu kadar iki kişinin de birbirinden bağımsız bir özel hayatlarının olması taraftarıyım

Fazla baskı kurmuşsun aşırı baskı erkeği kaçırır. Her erkek sevdiği kadının onunla ilgilenmesini sahip çıkmasını kıskanmasını ister ve birçok erkeğin hoşuna gider

ama durum msn konuşmalarına kişi listesine kadar facebook kişilerini silmeye kadar gidiyorsa ben o kadının güvenini sorgularım.

Ben kız arkadaşlarımın msn facebook şifrelerini bilmem onların sanal ortamdaki msn yada facebook sohbetlerine karışmam kendimi de karıştırmam o onun özelidir. Benim msn im facebook um benim özelim

msn facebook ve cep telefonu rehberini mesajlarının kontrol edilmemesi bu kadar ileriye gidilmemesi düşüncesindeyim

erkek arkadaşın düşünecek ve büyük ihtimal birkaç gün sonra devam etme kararı alacak (eğer çok bunalmadıysa) ama tekrar başladığınızda bu davranışlara devam edersen bu sefer kararı ara vermek değil ayrılmak olacağı düşüncesindeyim

0|0
    0|0
    • evet haklısın ama bi anlık kıskançlıkla yaptım .. pişmanımda onu kaybetmekde istemiyorum çok seviyorum onu .o beni aramadıkça onu aramıyorum .sanırım en doğrusu bu beklemek

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• Ara verelim demek bir süre senden iyisini arayacağım,eğer bulursam güle güle bulamazsam senle devam edeceğim demek gibi birşey. Belkide senden veya da ilişkinin monotonluğundan sıkılmışda olabilir..

0|0
    0|0
  • adamı rahat bırak fazla sıkma ilişkiyi dinlenmeye alın

0|0
    0|0
  • kesinlikle yok ona zaman tanı. aynı hisleri bazı ilişkilerimde bende yaşadım. ona inan ama gerçeği öğrenmek için hissettirmeden takipte kal.

0|0
    0|0
  • senin erkek arkadaşın demek seni aldatıyor seni o kadar pek sevmiyor umursamıyor her sevgi lafla bitmiyor en iyi sevgi kalpte yürekte kanda bedende ruhen bir olandır

0|0
    0|0
    • böyle bi ihtimal yok canım...

• amannn yol yakınkene uzaklaş sende. hiç bir şey anlamaya çalışma uzaklaşşş...

0|0
    0|0
  • Film şeridi kopmuştur..

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• Yav size ne vatandaşın facesindeki vatandaşlardan.Tamam kıskanabilirsin ama onun listesini silmeye hakkın yok.Adamı zorla kendinden uzaklaştırmaya çalışıyosun.Aldatıyosa da seni değil kendini aldatır.Kaldıki 2 güzel kız ekli diye hemen farklı algılıyosunki.Neyse olmuş olan adam senden vazgeçip vazgeçemeyeceğini düşünebilir bu durumda.Sen de üstüne gitmeyi hayatına daha fazla müdehale edip onu kendinden uzaklaştırmaktan vazgeç artık.Yaşında az değilki 34 yaşındasın bazı şeyleri düşünecek yaştasın...

1|0
    0|0
  • ben kadınların bu kadar baskıcı olmasını hiç hoş karşılamıyorum.seni aldatacaksa zaten bunu anlarsın.silip engellemek de nedir yahu..baskı erkeği kaçırır.

1|0
    0|0
  • aralarındaki durum çok yakın ve samimi ise evet bunu sadece söylemeye hakkın var..onun facene gizli girip silme hakkın yok.bu hem seni düşürür hem onu düşündürür.unutma o face kapatır başka face açar.baskı kurmak yerine rahatsız oldugunu söyleseydin ve kararı ona bıraksa idin daha iyi olurdu..haa sonrasında seni rahatsız eden bir durum olursa kapıyı çek çık..hayır bırakmaz bu çocuk seni. sadece hatanı anlaman için ufak bir uyarı yapmış.

0|0
    0|0
  • Adam bunalmis, biraz istedigi gibi davranmasina izin ver, bikac gune arar..

0|0
    0|0
  • bence ilişkiniz bitmek üzere

0|0
    0|0
  • inşallah sana tekrar geri döner . seni hiç arayıp soruyor mu peki onu söyledikten sonra ?

0|0
    0|0
    • evet arıyor ...zaten mesai saatlerinde pek görüşmeyiz. akşam eve döndüğünde arıyor.

Yükleniyor...