Arkadaşlar iş arıyorum... Ne yapmalıyım?

part time iş arıyorum. ve bulamıyorum. çok ihtiyacım var ya:(((

Güncellemeler:
İstanbul.avrupa yakası.

siteler dönüş yapmıyolar. üni öğrencisiyim. ve lcw filan basvuruyorum. ufffffffffffff:(

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• lcw al ulan su kızı işe

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Sevenhill, Lcw, Rodi, Colins gibi mağazalara da başvurabilirsin.

0|0
    0|0
  • şimdi sana binlerce mesaj gelmiştir herbalife falan, tenezül etme sakın

0|0
    0|0
  • part time mağazalarda bissürü satıs danısmanı ozellıklede bayan aranıyo gıt basvur forum dolsur ayrıca ınternette bıcok part tıme ıs ılanı var bulursun ıllakı

0|0
    0|0
    • yok işte yokkkkk dönmüyolar. hiç güvenmiyorum o sitelere.

• ama pat diyince olmuyo sabır edıceksın donmelerını beklıceksın

• ya inş:(((

• cafelere basvur anında alırlar

0|0
    0|0
    • gidip basvurmak ne biliyim ya:( ne diycem ihtiyacınz varmı diycem. bu iş sitelerini ciddiye alıyolarmı acaba.

• ya bak nedır kı deneyım dedıgı , evet var babaım cay bahcesınde yardım ettın dıceksın hepsı bu , ( yanı anlıyorum ama cok ta degıl demek bu ) sonra dıceksın kı yınede mekana sısteme bı uyum sorunu olur 2 gun ıdare edın dıceksın kendındem emın bı sekılde ,ıse gırersende 2 gun ıcınde super gozlemcı olup hemen kavrıcaksın ısı , kı bıraz zekıysen hemen cakarsın olayı korkma , deneyım derlerse dedıgımı de , ben yıllarıdır bu ısın ıcındeyım :)

• teşekkür ederim. haklısın öyle desem güzel olur evet.

• hangı sehır .

0|0
    0|0
  • kariyet.net e bak bulabilirsin...

0|0
    0|0
  • kariyer nete bide secret cv sitelerine gir bulusrsun orda çok iş ilanı var ararlar seni

0|0
    0|0
  • giyim magazlari

fast food bufeleri

cafeler

hepsi isci ariyor ama barlarda calisma

0|0
    0|0
    • başörtülüyüm :)

arıyolar ama işte tek tek nasıl dolaşayım. utanıyorum zaten söylemeye. inş lcw kabul eder ya

• iyi :)) utanacak bisey yok is lazim ogrenciyim de hayirsever insan cok yardim ederler isci lazimsa yok demez kendi ariyor yahu calismanin ayibimi olur? hadi hayirlisi

• alttarafı satış elemanı olucan ya.dene avmlerdeki mağazaları tek tek.boşver interneti

0|0
    0|0
  • nerede yaşıyorsun_?

0|0
    0|0
  • burgerking

mc donalds

migros

carrefour da dene şansını

0|0
    0|0
  • her tarafa göz at bakalım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Giyim mağazalarına başvur.Ama avm içinde olanlara başvur o zaman primde veriyorlar.

0|0
    0|0
    • Siteden başvurma bende çalıştım.Git kendin başvur şubeye .netten yapılanları değerlendirmeye almıyorlar.Yerinde olsam defactoya başvururum daha iyi.

• alın beni ha:)

• Evet aynen öyle .Sorumşıu kimse ona de acil iş lazım diye.O zaman seni göz önnde bulundururlar

• internet sitelerine , gazatelere baktın mı

0|0
    0|0
Yükleniyor...