Tamam roberto carlos Türkiye gelmiş geçmiş en iyi futbolcu bunu herkes biliyorda nicolas anelka'nın?

Tamam roberto carlos Türkiye gelmiş geçmiş en iyi futbolcu bunu herkes biliyorda. nicolas anelka'nın 20 yaşında Real madrid'le şampiyonlar ligi finaline ilk 11'de çıkıp kupayı kazandıgını biliyor mu? ? düşünün 20 yaşındaki arkadaşlar sizin şuanki yaşınızda bunu yapıyor adam? https://tr.wikipedia.org/wiki/2000_UEFA_%C5%9Eampiyonlar_Ligi_Finali bakın işte burada realin o efsane ilk 11'i..

• Anelka zaten yetenek olarak Türkiyeye gelmiş geçmiş en iyi oyuncu
    0% (0)36% (4)29% (4)Oy Ver
  • diğer
    100% (3)64% (7)71% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Anelka ve carlos u teraziye koy az bir fark olur ama bunların karşısına kimi koyarsan koy havada kalır

0|0
    0|0
  • İkiside değil George Hagi Türkiyenin gelmiş geçmiş en iyisi. Taraflı olarak konuşma anelkada fenerli carlosta çünkü sen fenerlisin tarafsız konuş...

0|0
    0|1
    • ben tarafsız konuşuyorum arkadaşım bak sen hagi Türkiye'ye gelmese adını bile bilmzdin kim oldugunu bile bilmerzdin. ama anelkayı çok çok iyi bilirdin ve hala biliyorsun laa efsane 98-2000 fransanın hocası eme jake ve zidana bile anelka hernyden üstün oyuncu diyor sen hagi diyorsun :D tarafsız değilmişim :D.

• bak anelka bu madrid takmıında 20 yaşında cl finaline çıkmış kupayı kazanmış senin hagin realde barınamadı :D.

• En iyi Carlos olabilir yine de tartışılır ama en kariyerlisi Guti dir

0|0
    0|0
    • en kariyerlisi guti mi? carlos r. madridde 13 senede bütün başarıları yakaladı üstüne iki dünya kupası finaline çıkıp birisini kazandı guti dünya kupası ve finali var mı?

• Kardeş en iyi demedim o tartışılır kariyer ne demek söyleyim sana kazandığı kupa sayısı tartışmasız guti

• offff gutiden daha fazla oynadı carlos r. madridden kardeşim anlamıyormusun 13 sene oynadı carlos madridden guti zaten yedek kalan bir oyuncuydu

• Anelka zaten yetenek olarak Türkiyeye gelmiş geçmiş en iyi oyuncu

0|0
    1|0
Yükleniyor...