Fenerbahcemin transferleri?

Sizce fenerbahcemin transferleri nasil ne dusunuyorsunuz. Volkan ve gg yi yeni transferler kesebilicekmi? Hücum hattimiz cok can yakarmi?

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Takım olabilmek önemli

0|0
    0|0
  • PodolSKİ verecek Sneijder atacak, Volkan coşacak :D çok az kaldı yeni sezona :D

0|0
    0|0
  • Açıkçası ben ligi değil şampiyor ligini bekliyorum artık. Bu kadroyla çok güzel işler yapabilmemiz lazım. Robin Van Persie de geliyor şimdi. Hayırlısı bakalım :)

0|0
    0|0
  • onu bunu bilmemde azizenin çok canı yanacak :)

0|0
    1|0
  • Transferlerimiz bence çok yerinde oldu.. Bu takım bu sene ezer geçer diyorum ben.. Bazı futbolcuların alternatifi olması bence gayet yerinde oldu.. Takım içinde rekabet artacak ve bu da bizi mutlu sona ulaştıracak diye düşünüyorum.. Hücum hattımıza gelince fazla söze gerek yok.. Paramparça edecekler rakip kaleyi :)

0|0
    0|0
  • Galatasaraylı olmama rağmen , fenerden bu sene korkacağız gibi geliyor :)
    FB kesin şampiyon olur , eğer van persie gelirse
    Ama gelmezse , emenike ile daha çok gol kaçar

0|0
    0|1
    • Emenike gidicek ya :)
      Saol yorumun icin :)

• Emenikecen birşey olmaz :) Sağlam forvet gelsin
      Defansa takviye güzel oldu , sağlam adam
      Sağ sol gökhan gönül ve caner götürür , ama göbeğe emreye tekabül edecek biri lazım , nani kanat oyuncusu

• Bu sene kesin şampiyonuzda avruda da iyi şeyler yapalım. Volkan kesin kalmizde olurda gökhan gönül belli olmaz

0|0
    0|0
  • ikisinide kesemezler ikiside ilk 11 de banko oynar. gese medyasına inanmayın

0|0
    0|0
  • Heyecanla bekliyorum... çok hareketli geçiyor transfer dönemi... inşallah önümüzdeki sezon büyük başarılara imza atacağız...

0|0
    0|0
  • fenerbahcem diyen kız tatlılıgı = robin van persie :D

0|0
    0|0
  • Fenerbahce çok can yakacak bu sezon

0|0
    0|0
  • Genç bir santrafor iyi olabilir

0|0
    0|0
  • Bu yıl lig başlamasın boşa :D

0|0
    0|0
  • Bu seferde fenerin transferleri elinde patlarsa çok can yanar evet:)

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe kendi sonunu hazırlıyor farkında değil

0|0
    0|0
  • Transfeerler cok iyi fb b sezon cok iyi olucak

0|0
    0|0
  • burdayız kanka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence Volkan bir süre kesilmeli dinlendirilmeli yeni kaleci iş yapar td özel istemiş onu kaç senedir Volkanla olmuyor bu iş biraz köreldi gibi aynı zamanda Gökhanda öyle ben böyle düşünüyorum son transfer de gelirse kadro iyi ama yabancı sınırlamasından çok kişi kesik yer

0|0
    0|0
  • kristiyanoyu alcaz diyolar

0|0
    0|0
  • Lig başlasın da izleyelim valla :D

0|0
    0|0
  • yakar :d

0|0
    0|0
Yükleniyor...