Beşiktaş'ın transfer politikasını nasıl buluyorsunuz?

Fenerbahçe Luis Nani Galatasaray da Lukas Podolski yi transfer etti. İki takımında hali hazır da yıldız izimlerle görüşmeleri sürmekde. fiko ise daha bir b*k beceremedi. her gün stadın resimlerine bakmakdan yıldık stad da bitmedi. Nasıl olacak bu işler?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• O değil dünyanın parasını da aldı Beşiktaş transferlerden hala bişey yok kafayı yicem hala tüpçünün borçlarını ödüyoruz anasını ağlatmış takımın gitti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Hocam, Galatasaraylıyım ama sizde hiç SABIR denen birşey yok biz 14 sıralardan 4 sene içinde 3 şampiyonluk yaptık büyük olmak bunu gerektirir. Borç batağından yükseldik avrupada başarı yaptık son 4 senede. Unutma sabır işi. Beşiktaşın iyi yöneticileri yok hepsi hain demirören gibi.

0|0
    0|1
  • valla yıldız almasakta olur ben onada razıyım. ama transferde adı geçen isimlerde çok saçma. senin madem mali durumun yok uefadan cezalısın. genç oyuncu alıcaksın usta. kafa bu kadar mı basmaz. sen 28 29 yaşında adamı alırsan satma ihtimalin ne kadar karlı bidaha onu. hadi demba piyangoydu bir daha olmaz o iş. güney amerikada milyon tane yetenekli topçu var aynı şekilde afrikada ucuzda bir çoğu git al. onuda beceremiyoki basiretsiz yönetim. yok britoslar rhodolfolar douglaslar. bir adım ileri götürücek adam değil bunlar takımı. scouting sıfır takımda

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olacak inşallah. Önümüzdeki sene de 3. olacaz işte.

0|0
    0|0
  • Transfer mi yaptık kanka?

0|0
    0|0
Yükleniyor...