Bir erkeğin fiziğinin nasıl olmasını istersiniz?

Sadece bayanlar cevaplıyabilirmi :)

Bayanlar bir erkeğin fiziğinin nasıl olmasını istersiniz boy kilo kas vücut naasıl olmasını istersiniz . Şimdiden teşekürler.

0|0
15|3

En İyi Kız Görüşü

• boy 1.75den asagı olmasın.kilo ortalama bişi olsun ne zayıf ne şişman.ama en önemlisi kaslı olsun bence.kendinden kısa olan sevgilisini kollarından tutup havaya kaldırıp öpüp geri yere bıralabilmeli.yada büyük bi su birikintisinden onu tek koluyla kaldırıp gecirebilmeli.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• ben tabikide uzun boylu olabildiğince uzun olsun hatta :D:D 80 90 arası falan olabilir :D taylor lautner vücudu mükemmel bir erkek için. gerçekten çok etkileyici.geniş güçlü sporcu omuzları isterim :) vücut olabildiğince fit ancak sporla güçlenmiş olmalı cılız bir erkek kendini bile koruyamaz sevgilisini korsun sonuçta :) öyle yani

0|0
    0|0
  • vallah ilk önce karakteri iyi olması lazım ne uzun boylu insanlar gördük ama içi adam çıkmadı ne yazık ki huyu suyu olsun kısada olsa farketmez ; fazla tipede gerek yok fazla tip fazla boy zarar

0|1
    0|0
  • 185 boy 85 kılo genıs omuzlu kaslı olmasını ısterdım

0|0
    0|0
  • Çok uzun veya çok kısa olmamalı (benim boyumda veya biraz daha uzun), zayıf veya orta kilolu olmasını isterim :)

0|0
    0|0
  • bence istekten önce bu soruların genel cevabı herkes için kendine yakışanı olmasıdır.şimdi 160lık kız 185lik erkek derse saçmalamış olur.haa podyuma çıksın da ben onu izleyeyim derse başka:))

0|0
    0|0
    • ODa Doqru sevgilim 1.62 ben 1.82 Sırık Diyo bana Şikayetçii :D :D

• ama siz sevmişsiniz sevginizin önüne geçmemiş boy farkı.ama burada hiç tanımadan kriter üretmek kolay:))

• 178 185 boy kilo 80 kg civari kumral yesil göz az birsey kas olabilir ama olmasada olur mümlünse az tüylü olanindan. Kisa sac kirli sakal böyle birsey isde. Siparis verirmis gibi oldu resmen:)

0|0
    0|0
  • 1.80den kısa olmasın,76 kilo bu tipe ideal olur sanki türk kası olmasın :),Olmazsa olmazsı saçı.Mutlaka saçı olsun.Öyle kas yumağı gibi olmasın normal bir vücüd yapısına sahip olsun

0|0
    0|0
  • bu kıza göre değişir. mesela ben 1.77 olduğum için ilk aradığım özellik uzun boy oluyor. kas falan çok önemli değil

0|0
    0|0
  • Uzun boylu genis omuzlu baklavali bi de kol kasi olursa süper.

0|0
    0|0
  • adam olsun tıpsız olsun sorun yok:D

0|1
    0|0
  • 180 boy olsun biraz göbekli olsun zayıf erkek sevmem kasın bi önemi yok olursada hayır demem ama

0|0
    0|0
  • icinde bi ruh ve kisilik de olcak dimi :)

0|0
    0|0
  • Orantılı kusursuz olmalı

0|0
    0|0
  • 180 baylarında 70- 80 kg omuzları geniş olsun birazda kaslı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Gıcığım ben gıcık :D Bakalım sadece bayanlar cevaplayabilecek mi? Nan bende cevaplasam ne olacak sanki gizlican? Erkeğiz diye ettiğin zulme bak yahu :(

0|0
    1|0
    • :D canın saolsun kardeş bu konu sadece bayanları kapsadığı için öyle söyledim dostum :)

• Eyvallah :D

• erkekler sussunmu?

0|0
    0|0
  • kimyası daha iyi olsun

0|1
    0|0
Yükleniyor...