FİKO NEDEN TRANSFER YAPMIYOR?

acaba fiko neyi bekliyor?Öldürdü bizi burada

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• fikretciğim beni sinir ediyor gerçekten. Joel Campbell ismi dolaşıyor şu an da İngiliz medyasından haberleri okuyorum büyük bir ihtimal oldu gibi ama fikretciğimin işi belli olmaz biliyosun haftaya netleşir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Transfer konusunda maddi fair play sözleşmesi imzaladığı için, pahalı ve az oyuncu satıp. Uygun fiyatlı az oyuncu alması şart.

1|0
    0|0
  • Para yok :D

1|0
    0|0
  • Soruya bayıldım haha 😅

1|0
    0|0
  • bugta kalmış fiko

0|0
    0|0
  • 2 tane bek aldı ya beşiktaş ın en büyük eksiklerini kapattı bir santrafor eksik olmadı pektemek le devam edersiniz

0|0
    0|0
    • Mustafa kafayı yarmassa :D

• Beşiktaş'ın futbolcuları gol attıktan sonra köpek taklidi yapmaz emektar taraftarlarına koşar sadece bil istedim. Bozmak gibi bir amacımda yok herkez herşeyi biliyor kardeşim

• Bir kişi yapıyor diye sen bütün takımı harcıyorsun size gelince beşiktaş ın emektar futbolcular ı diyorsun yanlız beşiktaş ın emektar futbolcularına teşekkür etmek lazım gökhan olcay ve ba biraz oynasaydı son haftalarda şampiyon olamazdık bize altın tepside verdiniz şampiyonluğu

• aynen ya transfer bekliyoruz zaten gökhanda atleticoya gidicekmiş ne kaldı elimizde küme mi düşek

0|0
    0|0
  • @ruhsuzzkadın onu bırakta biliç bir derbi kazan be kardeşim :D

0|0
    0|0
  • Allahsiz fiko ya... Yine 3. yüz mk..

0|0
    0|0
  • Onun * halen bekliyoruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1