Niye bir anda böyle girişimlerde bulundu anlamadım

eski erkek arkadaşımla ayrıldıktan sonra tüm arkadaş cevremi değiştirim. onunla ilgili tek bir şey görmek yada duymak istemediğim için. okulda yeni bir cevre edindim. ve edindiğim cevredeki insanların çoğuyla arkasından atıp tuutgu için nasılsa gelemez dedim. böyle 4 ay güzelce gitti kafam rahat. ama su sıralar tüm arkadaşlarımla arkadaş olmaya başladı. dersten cıkınca kantine indiğimde onların masasında otururken görüyorum. arkadaşlarıma kesinlikle onla konuşmayın vs gibi imalarda bulunmadım. konuştukları içinde kin beslemiorum kızmıyorum. insanız sonuçta:=) ama her o masada gördüğümde suratıma bakıyor. en son olarak bnim sürekli takıldığım bir erkek var arkadaşlarımın içinde beraber güleriz beraber yemek yeriz falan. şimdi onun telini almış, faceden eklmiş vs tüm sanal ortamlarda arkadası olmuş. niye bi anda böyle girişimlerde bulundu anlamadım. yorumlarını bekliorum.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sen kaçınca ondan seni merak etmiş seninle konuşmaya cesaret bulamıyo ama arkadaş çevrenin içine girerek senin hakkında bilgi alıyodur acaba bi çıktığın var mı gibisinden sana bakmasıda ayrı bi dava eğer ki suç ondaysa ayrılırken pişman olmuştur boşta kalmıştır sensizliğin vermiş olduğu boşluğu yeni hissetmeye başlamıştır eğer hata sendeyse seni unutamıştır sevenleri üzmeyelim ..

0|0
    0|0
    • ayrılmayı o istedi, ayrılmaması gereken bir zamanda ona ihtiyacım olduğu bi zaman ayrıldı. ve benim tahmin ettiğim biri ile çıkmaya basladı 2 ay sonra..

• ayrılmadıklarını biliyorum.

• hmm ayrılmadılar demek neyse ya herşeyi zamana bırak olan zaten olacak :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Ya senin o Cocukla ilgili planlarını kurguladı cocugu senden sogutacak şeyler diyecektir yada senle gelecek planlıyor cocuga bir şekilde uyarılarda bulunacaktır senle arkadaştan öte gitmemesi için

0|0
    0|0
  • Seni Seviyor, Ve Bir Türlü Vazgeçemiyor ;) Açık Ve Net.

0|0
    0|0
    • ama cıktıgı biri var bunuda biliyorum...

• birde ben gelince ses tonunu yukseltiıı bagıra bagıra konuşuyor bir değişik yani.. yorumun için teşekkürler..

• doğrudur efendim.

Zamana bırak niyeti belli olucaktır

• ya okulunuzu okuyun ya aşk sizin neyınıze evlencekmisiniz şu seneler hayatını değişştirecek eleman knalını kapatmış açma derdinde sen işine bak

0|0
    0|0
    • oyle bir cümle kurmuşsun ki anlayamadım . ama yinede sağol yorumun için

• erkek milleti ne kadar eskisede eski kız arkadaşlarına zaman içinde dönerler :D çünkü isterrrrler hep onuuu

0|0
    0|0
    • tesekkür ederim yorumun için..

• napım işte ayrıdıl benle bende arkadaş çevremi değiştirmek istedim

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Takiptesin kısacası.En güzelini yapmışsın ilişiğini keserek.Böylede devam et.Çatlasın kalsın öyle :D

0|0
    0|0
  • Tilki dükkana geri dönüş planları yapıyor, kapat dükkanı :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...