Kilo vermeden spor yapmak mümkün mü?

Kilo vermeden spor yapmak mümkün mü?
Arkadaşlar boyum 1.78, kilom 73. 1 ay kadar spora gittim. 76 kilogramdim o zaman. 71e düştüm bir ay içinde. Beslenmeme de dikkat ediyordum tavuk, yulaf, pilav sürekli yiyordum. Ben Kilo vermek istemiyorum illa önce yağ mı yakmak gerekiyor kas yapabilmek için yardımcı olur musunuz

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum şanlsn profesyonel vücut geliştirmeciyim şimdi 3-4dk nı ayır dikkatli oku sen zaten atletik biri vücudun var gördügüm kadarıyla yağ fazlan yok kas yapma mevzusu şöyle sen antrenman yaparsn kasların yıkıma uğrar bunun kanıtı antrenmandan sonra terleyip yorgun olursun dimi heh işte spor yaptıktan sonra yemegini yersin ve uyuyup dinlenirsin mesela kol kası çalıştın 2 gün dinlenmesi lazım o kasın yeniden çalıştrmcaksn o kası yani kaslar dinlenirken gelişir sözü burdan gelir kas yapmayı şişman bir insanda aynı şekilde yapar yağ yakmadan ancak çok yağı oldugu için gözükmez vücudun zaten zayıf anladınmı beni zayıf olmak ayrı bir avantaj zaten neden diye sorarsan şişman ve zayıf insan aynı şekilde beslendigini varsayalım ve genetiklerinin aynı oldugunu 2 side aynı hızda kas yapar ama şişmanın kaslar gelişse bile üstünde yağ oldugu için gözükmez dıştan sadece gücünün arttıgını fark edersin ama zayıf daha avantajlıdır kası gelişince üstünde yağ olmadıgından çok daha hızlı bir şekilde kas geliştirirsin anladınmı şimdi

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• Spor salonundaki görevliler sana yardımcı olur onların dediklerini yap. Burada herkes bir şey söyler. Herkesin vücut yapısı farklıdır çünkü.

0|0
    0|0
  • Önce yağ yakmak diye bir olay yok , bende 1.78 boyundayım 76 kiloyum ama hiçte ince durmuyor vücüt. Kas ağırlığını arttırmaya bak ve beslenmeden kas yapılmaz unutmamak lazım. Günde 6 öğün yemek yemeğe bak 2 şer saat arayla. Şeker ve alkolden uzak durmaya devam.

0|0
    0|0
  • Kardiyo yapıyorsan bırak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...