Erkekler, ben bir bayan futbolcuyum ve 18 yaşındayım spor hayatımın daha da iyi olmasını ve transfer olmak istiyorum?

daha iyi olabilmek için ne tür çalışmalar yapmam lazım ne kadar ve nelere çalışmam lazım sizlere soruyorum ağustos ayında transferim gerçekleşicek solbek sol açık oynuyorum bu bölgede daha iyi olabilmek için ne yapmam lazım

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Kondisyon yükle. Bol bol koş, açma germe falan yap, vücudunu geliştir, şut çalışması falan yap. Bir şeyler yap işte

0|0
    0|0
    • maç içerisinde o bölgede neyi daha fazla yapsam daha iyi olur

• kuvvetli bir bacağım var ama şutu diz kapagımdan çektiğim yanı kalcadan sallamadığım için istediğim sonucu pek alamıyorum

• İşte gücü kalçadan alarak şut çekmeye çalış. Şutun şiddeti daha da artar

Erkekler Ne Diyor 13

• Menajeri olmalı

0|0
    0|0
  • fızık gucunu arttırmalısın bacak kaslarını gelıstır hızlı olman ıcın kılo boy dengenı ıyı ayarlamalısın cok zayıf ya da cok kılolu olmaman gerek kanat fulbolcusunda en onemlı sey fızık gucu ve hızdır kondısyon yuklemesı yap kendıne ve bacak kaslarına calıs derım ben

0|0
    0|0
  • Devamlı sol bekte sol açıkta çalışıp kendini daha çok geliştirebilirsin ve sürekli antremanlara katılman gerek bende bal ligi takımı yedek kaleciydim sakatlandım bıraktım

0|0
    0|0
  • Caner Erkini izle ya da Marcelo'yu. Hücumcu sol bek için iki güzel örnek. Nerde ne yapıyolar izle ve uygula. Bacakları güçlendir. İlk sevgilim de bayan futbolcuydu. İskenderun sanayi spor ve dinarsuda oynadı. Maşallahı vardı atom karıncanın:)

0|0
    0|0
  • Ayak kuvvetli dripling yapmanı geliştir adam eksiltme ve vücudun kuvvetli olsun iyi ortalar yap pas yüzden yüksek olsun verilen direktiflere uy. Teknik direktörünü üzme kulak ver. Cesaretli ol. Kas çalışması yap. Takım içinde konuşmalarına dikkat et. SevikenSevilen bir futbolcu olmaya çalış

0|0
    0|0
  • Bekte oynadığın zaman patlama koşularını iyi yap açıkta oynuyorsan zaten çoğu şeyi yapmalısın ikisinin de ortak yönü drippling yapmalısın iyi çalış

0|0
    0|0
  • Koşuyu ve ortaları iyi çalışman gerek

0|0
    0|0
  • oha l*n ben futbolun f sinden nefret ediyorum hatun topçu direk :D

0|0
    0|0
  • Kameralara soyun

0|0
    0|1
  • Sırf muhabbet amaçlı ne kadar yaratıcısınız anlamıyorum nerden buluyorsunuz bu konuları

0|0
    0|1
    • muhabbet amaçlı değil adana akdeniz demir sporda oynuyorum

• yol gösteren yok değil fikir alıyorum fikir almanın neresi suç

• Ben sana suç işliyorsun demiyorum sorun biraz bana inandırıcı gelmedi diyorum amatörce sorulmuş bir soru yani ama biraz daha açıklarsan inanıyorum yavaştan :D

• Çokiyi sporlar yapabiliriz kondisyonun çok artar

0|0
    0|0
  • olabilir kanka

0|0
    0|0
  • bence voleybola gec

0|0
    0|0
Yükleniyor...