Beyler siz aşık olduğunuzu arkadaşınıza anlatır mısınız?

beyler siz aşık olduğunuz sevdiğinizi arkadaşlarınıza anlatırmısınız veya yakın arkadaşınıza , kızın kim olduğunu söylermisiniz...

Tam olarak ne anlatırsınız

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• anlatılır olmaz bişey :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben anlatmam.

0|0
    0|0
  • erkekler soyler . ama asık oldum demez . ne der , beyler su kız cok tatlı lan , bakmayın s kerım e bınıxı der :) bunu kesın der .. ama kesınlıkle anlatmayan ıcınde sır gıbı saklayan tıplerde vardır , salya sumuk haykıranda , sonuc olarak cogunluk soyler, soylemeyenlerde vardır

0|0
    0|0
  • Ben yani arkadaşlarla içtiğimizde herkes kendini dökerken en sonda ben dökülüyorum.

Öylesine başlıyor işte.

0|0
    0|0
  • Sevdik be Abidin diye omzuna vururum :(((((8888

0|0
    0|0
  • ben sadece belli 1-2 kişiye söylerim. onlarada böyle fazla bişiy söylemem. kızdan hoşlandım derim o kadar. sonrasında kızla aramızdaki aramızda kalır yine.

0|0
    0|0
  • önceleri söylemem ama sürekli gezmelere başlandıysa söylenirr.. hiç bişi anlatılmazzz.. sadece sevgilimle görüşmeye gidiyorum denir hepsi buuu

0|0
    0|0
  • anlatırım. hüsam ben aşık oldum derim. hüsam derim genelde kendisine, birkaç adı daha var gerçi ama :D

0|0
    0|0
  • 2 yıldır birine aşığım bir Allah bir ben biliyorum başka klmse bilmiyor ..

0|0
    0|0
  • sen ne diyon tüm arkadaşlarım öğrenir

0|0
    0|0
  • Yakın arkdasıma soylerım haberı olsn dıye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben anlatmıyorum beyler demişsin ama :D gerçekten en yakın arkadaşlar bahsettiğin kişiyi görünce mallaşıp hoşlandığını belli etmeye çalışıyolar

0|0
    0|0
    • kızlarda böyle bişey var. eğer etkileyici olduğunu düşündükleri bi kız bi erkeğe ilgi gösterirse o erkeğin "kaliteli" olduğunu düşünürler ve yavaştan ona ilgi duymaya başlarlar bu yüzden de ilişkimiz varken etrafımızda bize sarkan çok fazla kız olur. ve bunlarında yarısı sevgilimizin arkadaşıdır genelde.

Yükleniyor...