Ayrıldıktan sonra pişman olma süresi

arkadaşlar genel anlamda pişman olup terkettiğiniz halde döndüğünüz ya da size dönen oldu mu?ben severken terketmek zorunda kaldım.tek bildiğim ikimizde yıprandık.karşı tarafın eskisi gibi olması mümkün mü?bana kızmayın üzgünüm ve sevdiğimi biliyo.merak ediyorum bıkkınlığımız geçer mi?sizin de geçti mi?ne kadar sürede döndü?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Benim 3.5 Senelık ilişkim vardı. 1 sene önce yıpranmadan dolayı ve ailevi nedenlerden dolayı bıttı. ancak ona ilk ve son sevgılım dedim ondan başkasını sevemem sevmedim sevmeyeceğimde 1.5 sene oldu ayrılalı ama ilk günkü aşkımla seviyorum onu ve bir ömür dayı geçsede vazgeçmeyeceğim ister gelsin ister gelmesin bu sevgiye sadık kalacağım ;) Yani diyeceğim şuki evet düzelir birbirinizden bıkkınlığınız zamanla gider ;)

0|0
    0|0
    • umarım ama zannetmiyorum.herkes bizim gibi sevmiyo değer vermiyo sanırım.aşkından ölen insanı tanıyamıyorum:(

• hayırlısı olsun hepimiz için.

• inşallah. :/

Erkekler Ne Diyor 1

• genelde ayrılan taraf pişmanlığı daha çok yaşıyor

0|0
    0|0
    • istemeyen oydu ben bıraktım yoksa hala takılıcaktı hayatımda mesaj atıyodu duruma göre:(düzelip mesaj atmaz heralde.yalanmış aşkı

• istemeyen oysa aklını çelen bır sebeb olabılır ve o sebeb ortadan kalkınca eşşek gibide pişman olucaktır

• haklısınız..

Kızlar Ne Diyor 2

• Benden ayrilip 2 gün sonra mesaj atti barismak icin.

0|0
    0|0
    • ne güzel.bizimki ayrılmadı ama bitmesine neden olan taraftı.bıkmış.halbuki ben daha çok sıkılmıştım ama seviyorum:(dönmez biliyorum barışmaya.bir hafta oldu.bi kaç özür mesajı sonra tık yok.

• çok seviosa 2 gün canım

0|0
    0|0
    • br hafta oldu ayrılalı.ilk bi kaç gün özür diledi ama bıktığını söyledi.sanırım o sevgisi yalanmış.bende gurur yaptım yoksa arkadaşça takılıcaktı.demekki beni sevmiyo:(

• bıktığını sinirle söylemiştir emin ol.. benim çıktığım bana senden bıktım yeter bitti diodu.. sonra dönüodu dönerr kesin dönerrr

• inşallah döner..intikam için bana çektirdiği acıları ve pişmanlığı yaşatmak için bekliyorum.gururumu kırdı.zaten düşünseydi bu kadar bile bekleyemezdi.sen şanslısın iki güne dönmüş.bizimki tapıyodu artık umudumu kestim..

Yükleniyor...