Arda Turan Barcelona'ya transfer oldu, sizce başarılı olur mu?

bana göre başaramaz. cunku zor onlar cok paslaşıyorlar Arda onlarla anlaşamaz. sonra gönderir. oraya gitmesi hata buluyorum, sizde öyle düşünüyor musunuz?

0|0
13|28

En İyi Erkek Görüşü

• Barcelonada uyum saglarmi, saglamazmi oynamaya baslayinca görebiliriz ama uyum saglayamazsa o onun kötü oldugu anlamina gelmez, cünkü kalitesi tartisilmaz bir Futbolcu.
    Barcelonada zaten siradan her oyuncuyu kadroya almaz, kaldiki 41 Milyonu verip hic almaz.. Real Madridin Ronaldosu Realde harikalar yaratiyor, ama kendi Milli Takiminda bir balon gibi son turnuvada söndü, hicbirsey yapmadi, kötü bir oyuncumu? Bizim Milli takima gelince , eger 3 tane daha Arda olsa Milli Takim bugünkü kötü durumunda olmazdi.. malesef yok!

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• bikere de takdir edin.. bikere de gurur duyun.

1|0
    0|1
    • gurur duymak ayrı, mesele zor diye düşünüyorum, ama gurur duyuyorum o başka

• Bence başarır. Olgun kişiliği sahibi Arda, işine bakar.

1|1
    0|1
  • Fc Barcelona paslaşan bir takımdır. Futbolun tek kişilik değil takım oyunu olduğunun örneğidir. Asistlerin en çok yapıldığı takımlardandır. Zira Ronaldoya göre Messi takımıyla paylaşan bir oyunculuk sergiler. Ne dediğimi birazcık futbolla uğraşan biri anlar zaten. Ardanın da Türkiyemizin gururu olarak iyi iş çıkarıcağına inanıyorum

1|1
    0|0
    • umarım öyledi

• Messi daha önceden futbolu kendisine göre oynadığını fakat Fc Barcelonayla takım oyununu öğrendiğini belirtmiştir. Kitabında da bulabilirsiniz

• Sen hatali buluyosan hemen geri donsun

0|1
    0|0
    • cunku onlar cok paslaşıyorlar ve arda onlarla anlaşamaz diye düşünüyorum, belki yanılabilirim

• Oraya kadar yükselmiş adam herseyi başarır

1|0
    0|0
  • Olacağını umuyorum.

0|0
    0|0
  • oluuuurr niye olmasın? yoksa sen başka takımlı mısın? :D gerçi hangi takımı tutarsan tut gurur duyman lazım

0|0
    0|0
  • Kesinlikle olur

1|0
    0|0
  • Sinem Kobal'ın ahı ne zaman cıkıcak merak ettiğim tek şey bu^^ Adam Sinemden sonra uçtu gitti resmen.

0|0
    0|1
  • Elbette başarır. Onlarda bunu görüp istemişler zaten.

1|0
    0|0
  • Ben umutlu bakıyorum :)

1|0
    0|0
  • yetenekli bir futbolcu oraya kabul edilmişse yapar

1|0
    0|0
  • Tabikide olacak :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Arda kendini çok geliştirdi ispanyada
    ben başarılı olacagına inaniyorum

1|1
    0|0
  • Olur inşallah

0|0
    0|0
  • Orda başarısız olma gibi bir ihtimali olsa oraya giremezdi emin ol :)

1|0
    0|0
  • niye basaramasin ordakiler basariyorda neden o basaramasin adamda ışık görmüşler almışlar kadrolarına demekki bir bildikleri var

1|0
    0|0
  • en rahat edeceği takıma gitti

0|0
    0|0
  • Bence başarılı bir futbolcu. Orda da başarılı olur.

1|0
    0|0
  • Olur belki

1|0
    0|0
  • Basarili olmaz

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum cunku zor bir takıma gitti belki ben yanılabilirim

• atl. madridte attığı pasları gördün mü? herifler becerikli olsa gol rekoru kırarlardı...
    bide arda ocak ayına kadar bize gelse ya tekrar

1|0
    0|0
  • Olur ya da olmaz bunun için yorulmamıza gerek yok arda bu transferle en büyük Türk oyuncusu oldu ülkem adına gurur duydum ✌

1|1
    0|0
  • türk futbolu için çook büyük bir başarı, Türkiyede yetişmiş bir futbolcunun Barça gibi bir takıma gitmesi ama önemli olan orda tutunabilmesi ki pek sanmıyorum, kanatta oynaması imkansıza yakın, neymar veya messiyi kesemez. Orta da oynicaktır, Rakitic veya iniesta nın yedeği olarak. Bence Athletico da kalması hem onun için hem de onu seven taraftar için daha iyi olurdu.

0|0
    0|0
    • ya orda olurdu ya da başka takıma giderdi, barca cok zor bir oynayış var

• Arda ilk Athletico ya gittiğinde de yapamaz edemez dediler ama adam lig kupasını kaldırttı takıma. Barçada da yapar ama önce ilk 11 e girmesi lazım. bu da hiç kolay değil. Ama arda yeniliğe açık bir oyuncu, sürekli geliştiriyo kendini, yapar inş. yüzümüzü kara çıkarmaz :)

• adam başarılı yolu açık olsun

1|0
    0|0
  • Basari tabi

1|0
    0|0
  • Adam barca ve real in olduğu ligde şampiyon oldu
    şampiyonlar liginde final oynadı son dakika kaybettiler sen neyin kafasındasın

0|0
    0|0
  • Helal olsun ne diyim
    Bidr Galatasaray'dan gitti taaa Barcalara <3

0|0
    0|0
  • forma bulamaz bence

0|0
    0|0
  • inşallah olur

0|0
    0|0
  • Ardanın barcelonaya gidişini tebrik etmek lazım ama barcelonanın futboluna ayak uydurabileceğini ve oynayabileceğini duşunmuyorum

0|0
    0|0
  • Oraya gitmesi zaten başarı oraya giden gerisini de yapar helal olsun gururumuz

0|0
    0|0
  • Başarılı olcak

1|0
    0|0
  • Ardamı paslamaşamaz... şakamı yapıosunn

1|0
    0|0
  • Barcelona öyle herkese 5 senelik imzalatmaz bir bildikleri var demekki.

1|0
    0|0
  • olu heralde tabi

1|0
    0|0
  • Banane a. q adam aldığı paraya bakar

0|0
    0|1
  • bence başarı

1|0
    0|0
  • * ne abartilar bizimkilerde reale gitse bu kadar gündemde olmaz yiyorsa gitsin real de oynasin

0|1
    1|2
  • basarı bence

1|0
    0|0
Yükleniyor...