Hoşlandığım kişi bana ilk defa duygularını anlattı, ne yapmalıyım?

Hoşlandığım biri var.Bazı nedenlerden dolayı olmadı. Bana hiç bir zaman üzgünüm,mutluyum,kötüyüm,buna çok takıyorum gibi hiç bir şey anlatmadı.Ben de tabi ki üstelemedim istediği zaman anlatsın diye. Yine benimle alakalı değildi ama bir şeylere takıyormuş kafasını.Bana ilk defa kendisiyle ilgili bir şeyler söyledi.Nedenini bilmiyorum durduk yere kötü oluyorum her şeyi takıyorum dedi.Belli bir nedeni yokmuş,üzülüyormuş nerdeyse her şeye.Dün söylediğinde cevap vermek kolay oldu da bugün de sormak istiyorum.O konu hakkında bugün ne demeliyim? iyi misin desem iyiyim der.Bu anlattıkları her oluyormuş.Ne desem doğru olur? Benim için çok önemli lütfen yardım edin.. Nasıl daha çok içini rahatlatmasını sağlayabilirim?

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• 70lik içir bülbül olur sana :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• konuyu acmasını iste akıl akıldan ustundur sana yardımcı olacagımdan eminim de

0|0
    0|0
  • ne kadar ciddi olduğunu anlamaya çalış

0|0
    0|0
    • Ciddi. Ona çok güveniyorum hiç kimseye güvenmeyen biri olarak.O da bana sonsuz güveniyormuş. Ciddi ama işte ne demeliyim bilmiyorum :/

• Tanıyabiliriz birbirimizi de suyuna git :D

• İçeriğini okumadığın çok belli.Neyse iyi akşamlar gereksiz yorumlar yapmayın lütfen.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...