PODOLSKİ mi NANİ mi?

Galatasaray ve Fenerbahçe iki yıldız getirdi sizce hangisi en iyisi ;)

• Podolski
    70% (7)38% (11)46% (18)Oy Ver
  • Nani
    20% (2)48% (14)41% (16)Oy Ver
  • İkiside hemen hemen aynı
    10% (1)14% (4)13% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Şu an az farkla da olsagenel kanaat Lucas Podolskinin daha iyi bir transfer olduğu yönünde.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• kariyer istatistikleri Podolski diyor

0|1
    0|0
    • ozaman alex hagiden çok daha iyi futbolcu

• pardon oynadıgı takımlar olarak iki yönden üstün demişsin. bende sana diyorumki arsenal mi manchester uniteddan üstün? ki naninin cl finali kupoasına çıkıp kupayı kaldırdıgı manu ve sonrasında yine final oynadıgı manu avrupanın en iyi iki takımından biriyid ve nani bu takımda banko oynuyordu. podolski gibi arsenalde bitik yedek bayernde bitik yedek değildiki yine söylüyorum podolskinin oynamadıgı bayern o dönem bu seviyede değildi.

• ahahahahha :D tutturmuşsun şampiyonlar ligi diye nani o sezon man. unt. a geldiği ilk senesi ve genel olarak yedek geçirdi o seneyi ve o sene 11 avrupa maçında gol atmamış. hani podolski 2014 DÜNYA KUPASINDA katkı vermemişti ya nanide aynı şekilde.
      edit : O sene finalde chealse ye karşı oynanan maçta yedek oturmuş uzatmada oyuna girmişti :) @frednın-kabusu

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 7

• tartışmasız podolski

0|1
    0|1
  • nani tabiki

0|0
    0|0
  • podolski derim. Adam hala almanya milli takımının 10 numarası. Oynamıyo diyenler siz bitek futboldan anlıyosunuz koskoca almanya milli takımı anlamıyo dimi.

0|0
    0|0
  • Nani podolski yi karşılaştıranlar utansın :D aga tarafsız söylüyorum Nani tabiki de

0|0
    0|0
  • Van persie

0|0
    0|0
  • Podolski kim laa iyi olsa arsenal bırakırmıydı 😂😂😂😂

0|0
    0|0
    • Nani iyi olsa idi Man. Utd den alınırdı olmadığı için Sporting Lizbondan alındı.
      Keza kötü denilen bir transferde Sneijder idi ama sonuç ortada.
      Neyin ne olacağı belli olmaz.

• Podolski sol kanat ve forvet istenilen yerde değerlendirelebilir.

• kanat oyuncusuda hız lazım arkadaşım hız , podolski boş transfer huntelaarı alsalar ona bişey demezdim ama podolski bu sene fos çıkar yatmaya geldi sadece

• Podolski

0|1
    0|0
Yükleniyor...