Sitede insanların birbirine artistlik yapma çabası niye ?

Ben elimden geldiğince insanları kırmadan küçük şakalarla cevaplıyorum soruları.Ama bazıları var rencide etme çabasındalar.Kendilerini çok mu zeki sanıyorlar acaba ? Benim sırf tartışma çıkmasın diye sustuğumun farkında değiller mi ? Sanala büyük bir aşkla bağlanıp asosyalleşmiş bünyelerin bu tartışmaya çalışma üstün olma çabası neden ?

Burası sanal ortam arkadaşlar.Reelde çıkın karşıma kapışalım :)))

Beni kuğul çizgimden kaydırmayın çünkü yanlışlıkla bir yıldız olup size kaymak istemem :)))

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Ezik olmalarından dolayı... Yakında kozalarından çıkacak olan bu ezik tırtıllar birer birer ucuz troll'lere dönüşecekler. :((8

3|0
    0|0
    • Üzerine basıp ezmesi keyifli olur ^^

• ya biz de arada bazi olaylara sinir oluyoruz ferretla ama sanmiyorum ne o ne ben su da artislik yapti sekilnde hayiflanalim cnadnvhfnsvnbfdnbvkn sallamam yani muhattabim kim ki umursiyim, kaale aldiklarimla kisisel iletisimim var zaten @soran.

• Cevap soruda gizli;

Sanala büyük bir aşkla bağlanıp "asosyalleşmiş" bünyelerin bu tartışmaya çalışma üstün olma çabası neden ?

Asosyalleşmiş=Dengesiz bir yaşam içerisinde olan=Hayatın gerçeklerinden uzak olan=Karakter sıkıntısı çeken=işe yaramaz insanlar.

Bu denklemdeki insanlardan ne bekliyorsun ki?

1|0
    0|1
  • bana diyor :/

1|0
    0|1
  • Bazılarına ne desen boş ille de laf atacak :)))

1|0
    0|0
  • kapışalım gardaş reel de de yiyiorsa gel hadi çıkışa hadi !

1|0
    0|1
  • Öyle durumlar oluyor ne yazık ki ama fazla takılmamak lazım;) Çok hakaret, küfür vb. bir şey varsa şikayet et butonunu kullanabilirsin;)

1|0
    0|0
  • Harikasın,saldır pisliklere :)

1|0
    0|0
  • Kızımız atarlı beya ne takılıyorsun ki bu durumlara umursamayacaksın

saçma sapan insanlara verilecek en güzel cevap sessiz kalmaktır.

1|0
    0|0
  • saldır pampa ister yıldız ol ister halleyin kuyruklu yıldızı:))))

ogün sanlısoy dan hadi beni güldür biraz :)))))

1|0
    0|1
  • Bordobereli olmak isteyen bordoklavyeliler bunlar salıver..

1|0
    0|1
  • Ben kendimi zeki sanıyorum başkalarını bilmem <3

2|0
    0|1
  • Son cümle çok ağır vuuhhhu :D

1|0
    0|0
  • çok pis artistim dağılın uleynn

1|0
    0|0
  • Ne yapalım böyleyiz biz, seveceksen böyle sev :/

1|0
    0|0
  • göktaşı olup çarparım o kayan yıldız :p şaka bir yana katılıyorum sana ;)

1|0
    0|0
  • offff helaaalll koçummmm

1|0
    0|0
  • bu liseleri kaldırsınlar sanalda ki mafyacılık sona erer diyedüşünüyorum...

1|0
    0|1
  • sitede 5 kız 5 erkek var bu 10 tane işe yaramaz genelde onlarda var. farkındayım

0|0
    0|0
  • feleğin sillesini yiyene dokunamma kgerek :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• dırek +5. katılıyorum hep ben bır numarayım ezerım laf atarım sustururm aa salk susuyor edalarında gezıyorlar bı kesim. tabı herkes değill ama öyle yapan ahmaklarda var hislerime tercuman olmşsun :D

1|0
    0|0
    • Evet aynen öyle :)) Tartışmaya kalksam iki cümle kuramayacak ben sırf o reelindeki gibi burda da ezik olmasın diye susuyorum :))

• Valla ben ters yapmıyom abla :(((

2|0
    0|0
  • Sanalda rencide edenler, sosyal hayatlarında sürekli rencide olanlardır diye düşünüyorum.

Normal hayatlarında yapamadıklarını burada göstererek, kendilerini tatmin ediyorlar herhalde.

2|0
    0|0
  • "Dun gece seni yıldızlara anlattım, -merak etme ona da kayacaz dediler" geldi aklıma n'alakaysa.Amaann..klavye insancıklarını takma yahu

1|0
    0|0
  • aynı beni anlatmışsın doğuştan artistim

1|0
    0|0
  • çok ciddiye alıyorsun sanki

boşver bence

0|1
    1|0
Yükleniyor...