Hafta da 6 gun pilates ve +45 dakikali yuruyusle yediklerime de dikkat ederek 1 ayda kac kili verebilirim?

Hafta da 6 gun pilatese gidicem pilatese ev uzak oldugu icin gidis gelis yurumem 45-50 dk olucak. Ve hamur isini azaltacagim. Bol sebze ve meyve tuketecegim. Bunlari yaparsam 1 ayda kac kilo veririm?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Fitnessın zayıflamaya yönelik, platesinde vucudun şekillendirmeye ve sıkılaştırmaya yönelik olduğunu düşünüyorum.
    6günlük pilatesi, fitnessa dönüştürsen nasil olur?

0|0
    0|0
    • Fitness kas yapiyor dediler ben pek ayurt edemedim pilates mi yoksa fitness mi kilo verdiriyor? Hangisine gideyim ki ben simdi?

• Cok tesekkur ederim ya :) o zaman fitnessa yonelecem

Erkekler Ne Diyor 7

• şu an kg koruyorsan yediklerin ve harcadigin kalori ayni demek. gunluk hareketini yani kalori yakimini artirorsan ve şu an yediginle ayni devam edersen bile kg verirsin. Ha hizli kg vermek istiyorsan yediklerini yarim tik azaltirsan ve spora devam edersen daha hizli olur. 7400 kalori bir kg eder. gunde yediğin ve harcadigin kaloride 300 kalorilik bir fark birakirsan ayni tempoda 25 gunde 1 kg verirsin. 600 kalorilik fark birakirsan 12 13 gunde bir kg verirsin.

0|0
    0|0
  • Pardon cahilliğime ver. Pilates zayıflatıyor mu?
    Benim bildiğim Pilates vücut bölgelerini sıklaştırıyor.

0|0
    0|0
  • 1 hafta nomex giy 8 kilo garanti

0|0
    0|0
  • bütün bu yazdıklarını sen değil diyetisyenin ve spor hocanın eşliğinde yapmalısın önce bir kan değerlerin ölçülür metabolizmana göre program çıkartılır diyetle birlikte bu işin doğrusu bu

0|0
    0|0
    • Peki kilomu falan spor hocasi ogrenir mi

• Evet ejmegi falan kesecem hamur islerini birakcam. Ramazandan sonra baslicam spora. Simdilik gunde 10 dk falan 1 litrelik su siselerini kaldirsam kollarimdan kilo verip sikilasabilir mi kolum?

• yani bir faydası olur tabi ama dediğimi yap mutlaka bir hoca nezaretindde çalış

• rahat 3-4 kiloyu geçersin bol su iç yatış kalkışlarına dikkat et

0|0
    0|0
  • 3 4.

0|0
    0|0
  • verme bosver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...