Arda Turanın Barcelona' ya transferinden sonra, Galatasarayın Türk futboluna ne derece katkı sağladığını görebiliyor musunuz?

Bazı takımlar gibi boş beleş işler le uğraşmayıp Türk ve dünya futbolu adına birşeyler yaptığını görebiliyormusunuz?

Güncellemeler:
Adama sorsalar Türkiye'de hangi takıma hayransın taraftar ısın diye oyuncusu demiyorum bak Galatasaray diyecek, siz daha neyin çekememezliği anlamıyorum.
Bunu kabullenmek olgun bir karakter ister...

0|0
1|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 13

• anlamazlar kuşlar kardeş drogba geldiğinde sowla emenikeyle kıyaslıyorlardı, muslerayı volkanla kıyaslıyorlar, uefa kupasını söyleyince teneke diyorlar türkiye kupasını 30 sene sonra alınca deliler gibi sevindiler, şampiyon olduk bizi kadıköyde hala yenemediniz diyorlar, şikeleri mahkemece onaylandı ama utanmadan bizim gençlerbirliğine attığımız golden sonra şikesaray diye laf yaptılar şimdi bu kuşlar nasıl anlasınlar? Taraftar olursun tamam ama kabullenmekte dediğin gibi olgun bir karakter ister

0|2
    0|2
  • Arda'nın Barcelona'ya transferinin Türk futbolu'na ne faydası var onu çözemedim? Heyt be topçumuz Barça'da oynuyor diyerek gurur mu duyacağız? İşte Türk gücü mü diyeceğiz? Arda aynı Arda. Atletico'da oynasa da milli takıma katkısı aynı Barça'da da. 75 milyonluk ülkeden bir tek Arda çıkıyor. Hırvatistan'ın nüfusu 4 milyon 300 bin, Rakitic, Barça'nın, Modric Real Madrid'in, Subasic Monaco'nun, Srna Shaktar'ın ilk 11 oyuncusu, Mandzukic de Juventus'ta 11 başlayacak yeni sezona. Eskiye dönüp Davor Suker'den, Zvonimir Boban'dan, Alen Boksic'ten, Kovac kardeşlerden bahsetmeye gerek bile yok. Futbol'un bu kadar hayatın bir parçası olduğu ülkeden tek bir Arda çıkması utanç kaynağı resmen.

0|0
    0|0
    • Daha çok çıkmasını isteriz tabiki de eleştirinin yeri konusu burası değil bence. Türk gücü falan demeyeceğiz tabi kide ama senin türkiyeye gelecek futbulcular açısından önemi olabilir o ve onun gibi futbolcular. Reklam yapacağız en basiti belkide o türünün de türkiye bayrakları dalgalanacak zaman zamanda olsa. türkçe konuşan biri olacak. gibi gibi keşke dediğin gibi daha fazla olsa...

• Yabancı kısıtlamalarının önünün açılması bu konuda iyi oldu o yüzden gelecekte daha iyi şeyler yapabilirz.

• Yıllardır savunduğum şey bu idi. Güzel oldu.

• Nihat İspanyada yıldızlaşırken sen anlamış mıydın

0|1
    0|0
  • Arda Turanın bu kadar iyi olmasını saglayan Atletico yalnız
    o dönem transfer oldu diye hain damgası vurmuştu galatasaraylı taraflar
    bunuda dipnot eklim dedim:)

0|0
    0|0
    • diğer yorumlarda bunun hakkında konuştuk kardeş istersen bir göz at.

• Arda gitti la barçaya Galatasaray göndermedi neyin ka f ası bu

0|2
    0|2
    • Fener bjk yetiştirdi zaten Barcelona da Atletico da Türkiye de nerde oynamış diye sorduklarında Fenerbahçe de Bjk de oynamış diyorlar zaten haklısın...

• Adamı takımdan kovdınuz fener Beşiktaş birşey yaptı diyen yok sana her alt yapıdan yetişen oyuncu barça da oynayacak diye de birşey yok o ardanın kabiliyeti adama sövüp sövüp sonra barçaya gitti diye yalama gerek yok

• Sadece Arda değil ki muhabbet hangi birini sayayım sana? Ne yalaması, başarı ve yurt dışına sesini duyuran takım belli...

• Birakin by isleri, Arda gitti diye az mis sovduler laf ettiler, unutmadik. Galatasarayda onun kiymetini bilmedi ki, Arda nin su an ki pzosiyonunda galatasarayin bir emegi yok, Arda kendi tirnagiyla kazido basarisini. Orda eger azimle calismasaydi bu konuma gelemezdi. Hic prim yapmasin Gs camiasi. Prim yapacak kisiler, hani o yorumcular var ya bo cocugu harciyolar diyen iste onlar, ve tabi ki yonetici adamlar. Camianin takimin ismin markanin ardanin bu gunlere gelmesinde bir artisi yoktur.

0|0
    0|0
    • Eğer senin dediğin gibi olsaydı Arda hala her çıktığı röportaj da GS adını anmazdı, ona bağlılığından bahsetmez onun maçlarını izlemez ve onun şampiyonluğunu kutlamazdı. Şampiyonlukta bile madridde GS bayrağı açması ve attığı mesajlar bunlar bile böyle olmadığını gösteriyor. evet bizde bu kadar güzel oynamadı arada takım oyunun çok büyük rolü var. o neden le kötü oynayan her kim olursa olsun gözünün yaşına bakılmaz ve gereken yapılır.

• Spor haberlerinde velhasıl bu kadar detaya inmek istemedim ama gerçekten bu detayı bana yazdırmak zorunda bıraktın kardeşim yine sen yok öyle değil diyorsan eyvallah senin dediğin gibi olsun benim boyum uzamaz ya da kısalmaz Türk futbolu adına yapılan her şey bizim içindir o yüzden herkesin sahiplenmesi lazım ilerde daha çok futbolcu çıkarmak adına inşallah güzel işler yapılır iyi akşamlar :)

• bak zaten hem fikiriz ama diyorum ki ben, gs camiası özellıkle ardanın yıllarında gerek eleştiri gerek kıymet bilmemek olsun, Ardanın başarılarının arkasında olmayı haketmıyo, ben öyle düşünüyorum ya da ki zaten gerçektende öyle. Zaten bu kadar göze çarpamıyodu. Ben diyorum ki gs sevdalısı oldugu ıcın gs camıası reklamından payını alıcak yıne ama bunu haketmedı, yanı bunda gs nın payı yok bunda payı olan şey, ardanın gs sevıgısıdır. Benım anlatmaya çalıstıgım bu. Yoksa tabı kıde ardanın sayesınde gs nın de adı duyulacak otomatık olarak. Umarım turk futbolu gelıstır, avrupada kendımızı daha güzel temsıl eder hale gelırız. Ve ınsallah daha çok ıddalı takım ıle kendımızı temsıl ederız tüm liglerde. Bizim temennimiz böyle. Hayırlı akşamlar :)

• gorebılıyoruz evet 13 e atletıco ya sat 41 e onlar satsın 13 m mıydı arda nın degerı bız ulke olarak kerızız bu konuda. sımdı besıktasın töre sı var bak oda 10 m ye gıder ondan sonra avrupada 40 50 m ye döner takımlar arasında yazık günah verılen emeğe atletıco gs ye 2 m Euro para verecek aldığı 41 den yetıstırme parası sen yetıstır eller kazansın parayı

0|0
    0|0
    • öyle kardeş inşallah türk futbolu yabancı sınırının kalkmasıyla daha iyi olacak ama öyle hissediyorum, braz oyuncularda da var bizdeyken oynamıyorlar o

• Cok sevindim Arda adına ve Türk futbolu adına.

0|0
    0|0
  • olsun o kadar kardeş topu topu 10 futbolcumu dışarsa

0|0
    0|0
  • Kuyt : arda turanin barcelonaya gitmesi fenevbahcenin büyüklüğünü gösterir :))

0|0
    0|1
  • takım olarak bakmıyorlar ülke olarak bakıyorlar nerden gelmiş Türk tamamm

0|0
    0|0
  • barcelonaya ilk oyuncu gönderen fenerbahçedir

0|0
    0|0
    • :) olay Barcelona değil, kardeş gururumuzdur eyvallah kabul ederiz hatta Fener bahçe nin gururudur.

• ee sıkıntı yok o zaman

• Sıkıntı olduğunu kim söyledi ki tabiki de yok

• Hani su takim kaptanı yapıp ta tüm trübün olarak yuhalanan takımdan gitmek zorunda bırakılan arda dan bahsediyorsun dimi

0|1
    0|2
    • Öyle ya da böyle Bu Galatasarayın başarısı, Aynı diğer Türk futbolcularında olduğu gibi

• Evet kardeşim olay aynen bu GS li olarak emrenin volkan geçmiş spor dışı olayları anlatılınca siz konudan çıkmıyorsunuz ama biz klüp tarihinin derinlerine inince dışına çıkmış siyaset yapmış oluyoruz kusura bakma konunun objektif olacağını sanmistim, zaten güncelleme yaparak çekememezlik ten bahsetmişsin durum simdi daha net anlaşılıyor ben arda nin başarısını alkışlarken sen bunu GS ye mal etme çabasına girmişsin Rüştü daha önce hemde FB den barca ya gitmesine rağmen sizin kadar böbürlenmedik umarım sonu rüştü ye ya da nuriye benzemez bırak biz turk olarak gurur duyalım siz GS li olarak tutun selametle

• hiç bir bağlantı kuramıyorum benim yaptığım eleştirilerime sıkışınca konuyu saptırıyorsun, haksız duruma düşmeme çabaları sarf eder gördüm seni, hoş değil böyle şeyler konuşmaya hiç gerek yok mal esef.

Yükleniyor...