Ne kadar sürede kilo veririm?

Boyum 1.58 kilom 65 yaşım 16.. Spora yeni başladım günde yarım saat step yarım saat de pilates yapıyorum.. Diyet yapmıyorum ama az ve sık yiyorum.. Abur cubur olarak haftada 2-3 kere küçük çikolatalardan yiyorum.. Sizce bu şekilde 55 kiloya kaç ayda düşebilirim? Spor ve beslenme biçimimi değiştirmiycem bana sadece gözlemlerinize göre tahmini süre söyleyebilirseniz mutlu olurum☺️

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• bak günde 3 öğün yemek ye ama sabah kahvaltısın da gidip yarım beyaz ekmek yeme git çavdar ye kepek ye onun dışında reçele peynire zeytine saldır tüm gün sana yarar neyse öğle yemeğinde gidip 2 tabak mantı yeme gidip 1 tabak çorba iç kalk veya 1 tabak sulu ananın yaptığı bir yemeği ye akşam yemeğinde de böyle beslen bir sıkıntın olmaz daha yaşın küçük 3-4 aya kilo verirsin ama benim tavsiyem kilo verip bırakkma 1 sene devam et vucudun sıkılaşır güzelleşir fit bir şekle girersin ondan sonrada dikkat edersen kilo alcağını düşünmüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kardesım spora devam et pirinç patates her turlu ekmek her turlu meşrubat her turlu tatlı cıkolata v. s. enerjı ıceceklerınden felan uzakdur ve spor salonlarının kılo almak ya da kılo vermek ıcın verdıklerı ılacları sakın kullanma şekerı cıkolatayı tamamen hayatından çıkart bu dedıklerımı yaparsan kılo verırsın ben sadece bunları yemedim dıger her seyı yedım ac gezmedim 2 ayda 97 kılodan 86 kıloya ındım ramazan dolayısı ıle ara verdım malum açız bıde rejım bıtırır ama ramazandan sonra devam edıcem bır tanıdığım ramazanda da bırakmadı 86 kılodan 73 e ındı oda 2 ayda günde 45 dk yuruyus yapıyoruz her ıkımızde dakıkada 100 den fazla adım atmak sartı ıle tempolu yuruyoruz böyle yanı durum

0|0
    0|0
  • şeker ve yağı hayatından at bir süre için haftada 2 çikolata bile fazla. 700 kalori çikolatadan alsan 4 haftada yani bir ayda 2800 kalori eder. o da yaklaşık yarım kilo diyebilirsin. ortalama 2 aya kadar inersin. zorlasan 1.5 ay çook zorlasan 1 ay

0|0
    0|0
  • Çikolata abur cubur kesilicek
    kosu ip atlama bisiklet yapılacak
    az kalorili yemek yiyilecek
    pirinç bulgur makarna hamur isi pasta felan yasak

0|0
    0|0
  • Foto atsana varsa

0|0
    0|0
    • Atamam 😁

• Ya kiz arkadasimla ayni boydasin ama o 45 kilo simdi sen 65 diyince merak ettim oboyda 65 nasil oluyor diye gozume iyi gelse ona kilo al ddiyecektim :D

• O kadar kötü değilim😁 ama almasın yinede fazla😂

• Metabolizmaya göre değişir hızlı çalışıyorsa 2 ayda bile verirsin diyet yap abur cubur fazla yeme

0|0
    0|0
  • Bir senede düşersin

0|0
    0|0
  • 4 ay düzenli yaparsan 10 kilo bile verirsin diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • zor işin spor yapman yurumen şart ve ahbur cuburu en aza indirmelisin

0|0
    0|0
    • Spor yapıyorum günde 1 saat step 1 saat pilates yapıyorum abur cubur olarak inan ki sınırımı aştım sadece haftada 3 kere küçük çikolata yiyorum normalde hergün büyük yerdim yani

• yine fazla :) cikolata yerine badem caviz tarzı yemelisin sporunu her gün düzenli yaparsan iyi

Kızlar Ne Diyor 3

• Hırslı olursan cabucak verebilirsin ve boyuna gore fazla kilolusun saglıgın icin bir an once kurtulmalısın su kilolardan.

0|0
    0|0
    • Aynen bende öyle düşünüyorum mesela sporu günde 2 kereye çıkardım yani toplamda 2 saat spor yapıyorum ama diyet olarak kendimi sıkamıuorum maalesef.. İnşallah bu şekilde yıl sonuna kadar verebilirim

• 6 tan sonrqa yemek yeme su yu cok tuket gun boyu bıse yapmana da gerrek kalmaz ama sıkı vucut ıcın spor sart tatlım emın ol ıse yarar

0|0
    0|0
  • Çikolata yediğin sürece veremezsin. Bir dahaki sorunda şu olur
    Boyum148 kilom 120 obez miyim?

0|0
    0|0
Yükleniyor...