Twitter'da bir ünlünün dikkatini nasıl çekersiniz?

Yabancı bir ünlü var ve twitter hariç 3 kez dikkatini çektiğime inanıyorum.. Siz olsaydınız bu ünlüye ne yazardınızda onun dikkatini çekerdiniz ? .. Ben cok inatcı bir kişiliğe sahibim.. her basarının altında azmin oldugunu düşünüyorum.. o ünlüye karsıya sevgim çok yoğun gerçekten öyle böyle değil.. nerdeyse 1,5 yıl olcak ve... ilk gün kü gibi uğras veriyorum..Onun ruh ikizim olduguna inanıyorum.. ne olursa olsun.. sonucta herkes annesinin karnından ünlü olarak doğmuyor.. ve onun ideal kız tipine uydugumu düşünüyorum.. en ince ayrıntısına kadar.. biliyorum bu düşündüklerimin çogu size bos bir hayal gelebilir.. fakat ben size hayalimi kanıtlamak zorunda değilim.. yanlısta anlamayın.. size sadece bir sorum var.. siz olsaydınız ne yazardınız ? onun nasıl dikkatini çekerdiniz ? :) yorum yapan arkdaslara çok tesekkür ederim :))

Güncellemeler:
ben onun dikkatini çektikten sonra beni unutmasını istemiyorum.. sürekli onun dikkatini çekerek ister istemez alışmasını istiyorum.. o zamn unutulmaz olabilirim..

0|0
12|21

En İyi Kız Görüşü

• Koreli bir unlumu bu?

2|0
    0|0
    • Bende koreli bir ünlüden hoslanıyorum :'D

Erkekler Ne Diyor 21

• ünlüye bağlı

2|0
    0|0
    • ne olarak ? kişilik olarak mı ? ..

• annesi bile biliyor artık.. yabancı arkdasımla konusmustum .. ondan yardım aladım bu konuda.. not bırakmıs.. kapıda korumaları felan almıs notu...

• sen harbiden takmışsın kafaya :)

• Bi twit at sonra 3 defa etrafında dön. Eğer dönmezsen 4 twit daha atman gerekecek. Baktın olmuyor bu sefer 10 twit atıp tam tersi yönde dön. Sonra olmaz ise 15 e çıkar öyle 5 er 5er devam. :)) Eğer ki başın dönmeye başladıysa bu tekrarları yaptıktan sonra bilki o ünlüye twitle mivitle ulaşmanın yaptığın bu saçmalıkla eşdeğer olduğu. :)

4|1
    0|0
  • "Selam. Ben 30-35 yaş aralığında, manyak hayalleri olan bir kadınım." derdim.

3|2
    2|0
  • "o zamn unutulmaz olabilirim :D" wowwww unutulmaz unutulmaz işte bu sözü ona tweetlersen unutulnmaz olabilirsin onun gözünde :D aklına geldikçe kahkahalarla gülebilir :D kim bilir belki katıldığı herhangi bi talk-show programında anlatır ve sende meşhur olabilirsin.

2|0
    0|0
    • ay ewet cok güzel :) yorum için tesekkür ederim ^^ denicem ..

• hayallerini yıktıysa rica ederim en iyi senin yorumuna oy verir olur biter arkadaş küsme böyle hayata :D

• ''O zaman Unutulmaz olabilirim'' mi yazmamız gerekiyor
      Ne alaka anlamadım ^^

• Ünlüler sadece diğer ünlülerle kendi ürünlerini yani sanatlarını reklam etmek pazarlamak için sevgili olur... ünlülüğün gerekleride budur.. Sıradan bir insansanız.. Çok ünlü ya da orta derece bir ünlü ile beraber olma şansınız sıfırın altındadır.. Orta halli arada sırada dizilerde oynayan herhangi bir oyuncuya belki şansınız yükselir..

Twitter a gelince..

Eğer o ünlünün onbinlerce takipçisi varsa istediğiniz kadar yırtının görmez bile..

1|0
    0|0
  • Unlulerin hesaplarini genelde sosyal medya uzmanlari yonetiyor, dikatini cektigin kisi yuzde doksan o olur. Bosa kurek cekme bence.

1|0
    0|0
    • biliyorum bazen menejeri giriyor.. ama onun girdiğide oluyor anlıyorum çünkü... internne cok takılıyor çükü.. evden çıkmayan bir yapısı var.. bos zamnlarında..

• ben hollandalı Houseci sidney samson'u sevdiğimi söylemiştim. o da görmüş bana sağol abi yazdı. türkçe biliyormusun reyiz dedim biraz dedi. sonra ufak bir kaç birşeyler yazıştık. bana hanği programları kullandıgını felan söyledi. " Sidney samson" la konuştum lan :D bu benim için kızların 1direksiyon la konuşmaları gibi bişi :D

0|2
    0|0
  • Üç kere dikkatini çektiysen dördüncüye gerek yok.

2|0
    0|0
    • neden ?

• Fazlada zorlamamak gerek, denemişsin işte. Şansın 0 olarak düşünüyorum ben neyse umarım hedefine ulaşırsın. :)

• Ben sevgili mahiyetinde değil ama çok sevdiğim için ulaşmak istedim . Fakat her gece defalarca tweet atmama rağmen göremiyor. Çünkü tweet atanı çok. Tani Dikkat çekmenin bi yolunu bulursan bana da bi haber ver bi zahmet.

0|0
    0|0
  • o kadartakipçinin arasındaki tweetlerden nasılgözünü ona sokacaksın ki :D

1|0
    0|0
    • aslında cevaplarımı görüyor.. o twittere girdiğinde ilk 2 dakika arasında yakaldıgım zamn.. yazdıgım seyler onun hesabında gözküyor.. herkes görüyor yani.. onun gördüğüne de eminim.. ama ben onun rtlemesini istiyorum cevap vermesede olur.. zaten verecgini zannetmiyorum kişisel bir sey sonucta.. o da zor druma düşebilir..

• nedir bu sanatçı merakı başka erkek mi kalmadı

• ben hiç o gözle bakmadım o santcı gözüyle.. eger öyle bir gözle baksaydım onun karizması ve yakısıklılığı beni etkilicekti ve gelip gecici olucaktı.. baska bir erkek kalmadı derkende.. ben erkek arayan birisi değilim.. ilk önce bu kişiden ya bu kim felan demiştim.. birazda ilginç gelmişti tabi sonra ster istemez onun röportajları arasında buldum kendimi..

• eminim dikkatini çektikten sonrada tekme atar yollarsın kız değilmisiniz :D

1|0
    0|0
  • şans faktörü

1|0
    0|0
    • ben dikkat çektim mustafa yıldız doğana istanbula çağırdı ama söylediği günde benim başka bi ilde randevum vardı ŞANS YOK işte

• şirket olduğu için ?

• ewet onlarda aktorlerin baglı oldugu bir ajans ve sirket vardır o yüzden :)

• bir daha zor çekersin :D

0|0
    1|0
  • küfür et...

0|0
    1|0
    • olumlu bir sekilde dikkatini çekmeye calısıyorum.. nasıl protesto edilir demedim ? ..

• taciz et onu kışkırt oda sana dava acsın dikkatini cekmiş olursun mana ilede ünlü olursun

0|0
    0|0
  • tamamen senin güsellik katsayınla ilgili bişi..bnde belen rodriguezle deli ask yasayıp sadece beni düşünmesini istiorum!

0|0
    0|0
  • eleştirerek ama gerçek bir eleştiri ile

0|0
    0|0
  • küfür edince hemen dikkatlerini cekiyorsun

0|0
    0|0
  • HAYRANIN OLAM BEYY:D

0|0
    0|0
  • çekilmiyor ki :(

0|0
    0|0
  • kim bu ya çok merak ettim? :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• kanka beni twitterda justin bieber, cody simpson ve james arthur takip ediyor. söyliyim sana justin takibi almak için 6 binden fazla tweet attım. cody için bin tane attım ama james için tek mesaj yetti. açıkçası bu tür işler twitterda şansa bağlı gördüklerinde takip ediyolar genelde. benim dediğim yani çok fazlatweet at ve ona onu ne kadar çok sevdiğini ve fark etmesine ne kadar ihtiyacının olduğunu yazmalısın,,,

0|0
    0|0
  • beni Cody simpson takip ediyor =)

1|0
    0|0
    • o zaman seni bulapiliyorum :P

• Demet Akalın cevap vermişti bir gün bana...

Erol Köse de takip eder mesela...

Rasim Öztekin de takibe almıştı anlamadım nasıl oldu...

Beyfendi ünlü ise zor böyle sanal filan dikkat çekmeniz... 'Hayran' sanacaktır sizi...

0|0
    0|0
  • yalnız o ünlünün kim olduğunu merak etmedim değil hani. bi de her başarının altında azmin olduğunu düşünüyomuşsun. o ünlüyle konuştuğunda ne başaracaksın çok merak ettim. he bi de böyle boş şeylere azmetmeyin la :D

1|0
    0|0
  • Bende Rihanna'nın dikkatini çekmeye çalışıyorum, bir yol bulursan banada söyleyiver.

2|0
    0|0
  • benim arkadaşım bir ünlüye aşıktı senin gibi. her yazdığı bir şeye cevap yazıyordu ve günaydın-iyi geceleri ekliyordu. sonra o ünlü arkadaşımı takip etmeye başladı.

1|0
    0|0
  • oooov iyimiisss.

0|0
    0|0
  • hayal dunyasndasn :)

0|0
    0|0
  • Senın gıbı suruyle kız vardır şansının olugunu sanmıyorum

0|0
    0|0
  • :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D

0|0
    0|0
  • sana kalmaz ünlüler merak etme..çok güzel fıstık gibi kızlar var ..hayal dünyasında yaşama gercek dunyaya don

1|0
    0|0
Yükleniyor...