Kızlar... nişanlınızla mesela 10 buluşmanızın kaçında hesabı siz ödersiniz?

erkekler! nişanlınız sürekli sizden beklerse, 'faydalanıyor mu acaba' diye düşünmez misiniz?

Güncellemeler:
arkdaşlar ben, sürekli benden beklenirse benden faydalanıldığını düşünürüm. nişanlım yok ama olunca umarım bundan dolayı sıkıntı yaşamam.teşekkürrler hepinize :)

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• para söz konusu olmamalı, ama bazı erkekler var ki güçten falan bahsederler ya ve kıza hesap ödetirler birde bu ayıp, yoksa para bugun var yarın yok demek istediğim açık olmak paran yokken var deme atmamaki dürüst olsun borcum var desin yada şu an param yok gibi bende anlarım parasızlığın ne demek olduğunu çok iyi biliyorum tek istediğim dürüstlüktür yoksa sorun değil yani.

1|0
    0|0
    • tam anlayamadım düşünceni, parası yoksa öderim diyorsun.

peki parası varsa sana göre hep o mu ödemeli ki

Kızlar Ne Diyor 7

• ne sevgiliyken ne nişanlıyken nede şimdi evliyken eşim bu dönemlerimiz de hiç elimi cebime attırmadi. Bir kez verdiğimi bile hatırlamam çünkü yok. Bunu kendisine onur meselesi yapmış. Sadece ben değil arkadaşlarıyla bi yere gitse kalkar öder. Neden böyle yapıyor anlamıyorum ama bu huyu hiç değişmedi.

0|0
    0|0
  • nişanlı veya her neyse. bunları önemsemem. para kimdeyse o ödesin.

0|1
    0|0
  • erkekler demişsin ama dayanamadım fikrimi söylemek istedim. eğer sevgilin olsaydı bi incelik yapmak için öderdi ama nişanlım diyorsun evliliğe yakın bir aşama belki de böyle olduğu için kendini sana çok yakın görüyordur ve aranızda böyle şeylerin sorun olmayacağını düşünüyordur. kafana çok takılıyorsada uygun bir dille sor ama pek önermem.

0|0
    0|0
    • soruya cevap olmadı. ama yapıcı yaklaşımını beğendim

• Ben daha hiç hesap ödemedim... Ben ondan faydalanıyor muyum yani? İzin vermiyor adam.

0|0
    0|0
  • Sevgilimle aramda para muhabbeti gecmıyor .

0|0
    0|0
  • made nislım olacak kadar ii biri eminim ki bana bırakmaz :) ama sorun diil

0|0
    0|1
  • eğer sevgili centilmense değer veriyorsa hesap ödetmez zaten walla benimde hiç hesap ödemişliğim yoktur o kadar odunuyla karşılaşmadım henüz çok şükür :) bide nişanlıyız diyosun yuh yaaaa :D bence kız gözden geçirsin bu kararı

0|0
    0|1
    • nişanlıyız demiyorum, nişanlınız diyorum. ben nişanlı değilim de, olsam ödemesini beklerdim, bunun için odun diycek olan olursa, o odunluğumla gurur duyarım.

Erkekler Ne Diyor 3

• türk kızları kullanır tabi erkekleri, ben bu yaşıma kadar hesap ödeyen türk kızı asla görmedim, kendi yediğini ödeyeni de görmedim.

0|0
    0|0
  • nişanlım olsaydı hesabın çoğunu üstlenirdim, benden fadalanmaya çalışan biri değil ondan nişanlanmışızdır sonuçta. ama başka bi kızsa ben ne kadar ödüyorsam o da o kadar ödemeli, para varsa ikimizde de var. bu yüzden sorun çıkıyorsa da o hatun yaramaz zaten, selametle...

0|0
    0|0
  • Bu devirde insan ciktigina hesap odetmezken nisanlinin sucu ne?

Bn tobe byn ksmna heasp odetmem.erkekvadam parasi yoksa gezmesin arkadas.

2|0
    0|0
Yükleniyor...