"öldüğüm zaman öldürürsün " bu ne demek oluyor?

herkese merhaba. 2 yıllık bi ilişkim var ama aramız biraz bozuldu son günlerde. son tartışmamız benim yüzümden oldu. neyse soğuk davranıyordu epey ben de aramızdaki ilişki hastalıklı bir insan gibi oldu ya öldürelim ya da tedavi edelim dedim. o da öldüğüm zaman öldürürsün dedi daha bir şey yazmadı uyuduk öyle. öldüğüm zaman öldürürsün ne demek oluyor? bugün hiç bir şey olmamış gibi konuşuyor ama soğuk hala.

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben ölürsem biter ancak demek istemiş olabilir.

1|1
    0|0
    • başka anlam çıkabilir mi sence?

• hmmm teşekkürler

• Rica ederim. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Erkekler Ne Diyor 3

• ne iğrenç bi iletişiminiz varmış yaf :/

0|0
    2|0
  • Bazen, Erkekler Böle Karmaşık konuşabiliyor Ancak Söylediği Şey Açık Ve Net

"Bu Aşk Ahirete Kadar Gidecek, Seni Bırakmam Manasına Geliyor" :)

0|0
    0|0
    • aslında öyle romantik laflar edecek biri değil. her gece uyumadan seni seviyorum der öyle entel dantel laflar pek kullanmaz. çok kıskanır bir de herkesten her şeyden. altın kafes bulsa içine sokacak yani. böyle anlıyorum sevdiğini

• Sevgi, Sözcükleri Söylemek Lazım Söylemeden Olmaz.

Erkek Dediğin Biraz Maço,Miraz Romantık, ve çok duyarlı saygılı ve Birazda deli :) olacak ;)

• :d yani nah bitirirsin bu ilişkiyi demek istiyo anlamadın mı ?

0|0
    0|0
    • niye öyle desin ki hem soğuk davranıyo hem de beni bırakmıyo nasıl iş anlamadım seviyosan adam gibi sev tamam hıyarlık yaptım üzdüm adamı ama kaç gün oldu nedir hala bu naz

• bazen olur öyle, düşüncelerine göre hareket ediyorsa mantıklı bulup seviyorsa seni düzeleceğine inandığı için üzerinde o sözle fazla durmak istemediğini belirtmiştir. yani öyledir öküzde desen hıyarda desen çacıkta desen öyle yapcak bişi yok bekle zamanla düzelir emin ol

• inşallah

Kızlar Ne Diyor 5

• sen kim oluyorsunki sana söz hakki veren oldu mu demis.

0|0
    0|0
  • Yani asla bitmez bitmesi için benim ölmem gerekir demek istemiş :) takma kafana seni asla bırakmam demiş kısaca :)

0|0
    0|0
    • canım nasıl takmiyim. tamam her dakka bana yazsın arasın diye beklemiyorum ama konuştuğumuz zamanlarda 7 kat yabancı gibi davranması zoruma gidiyo :(

• tamam yapacağım sağol :)

• Önemli değil canım herzaman :)

• Bence ilişkiyi öldürürsek ben ölürüm gibi bir şey oluyor

0|0
    0|0
    • ay dün geceden beri düşünüyorum çözemedim hala. ayrılmak mı istiyorsun dedim öyle bir şey demedim dedi.

• yada şöyle de demiş olabilir sen bu ilişkiyi bitiremezsin bu ilişki ben ölene kadar bitmeyecek bence bunu demek istemiş

• inşallah öyle demek istemiştir :(

• Çok basit sen ona ya öldürelim ya iyileştirelim demişsin o da sana ''anca ölürsem sen kendin o zaman öldürürsün yani anca ben ölünce biter'' lafına getirmiş

0|0
    0|0
  • Ben ölürsem ayrlrsncancak benden demiş tatlım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...