Sanal aleme ilk nasıl dalış yaptınız? Facebook'u ne zaman kullanmaya başladınız ?

Soru detayı yok :D çünkü soru başlığında yazıyor :D neyse saçmalamıyorum sadece burayı doldurmaya çalışıyorum :D Cevaplarınızı beklıyorum :)

Güncellemeler:
O değiilde facedeki arkadaşlarımın hiçbiri KS nedir bilmiyor :D

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• olabilir ks yi herkez uye olmayabilirde ben facebook a sanıırm 2007 de uye oldum daha yeni duyulmustu ve ing idi sadece

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İnterneti.. 1997 kullanmaya başladım.

İlk kullanılan programlar

• Mırc

Facebook 2006 Giriş.. Pek kullanılmıyorum..

1|0
    0|0
  • İlk dalışım dayımın internet cafe açması sayesinde oldu beleşe daldım anliyacağın :D

Yıl:2004 falandı

1|0
    0|0
    • çook şanslısın :D

• Sen ne ara dalış yaptın söyle bakalım

• internet kulllanalı 5 yıl falan olmştur. facede 3 yıl oldu galiba :D

• sanal aleme dalmam epey eski az daha olsa senin yaşın kadardır :D

facebook 2007 ağustos olması lazım.

1|0
    0|0
  • bilmesin daha iyidir

1|0
    0|0
  • 2007 de kulandım kulanmaz olaydım

1|0
    0|0
  • 2007 den berı kullanıyorum galıba :D

1|0
    0|0
  • 2008'de bi başladım, sonra yavşağın teki oldum çıktım. aynı anda 7 sevgilim bile olduğu zamanlar oldu, neyse ki evlendim, artık o günler çok eskide kaldı. eşime aşığım.

0|0
    0|0
  • 2009dan beri

0|0
    0|0
  • ilk msn ile tanıştım 7 sene önce falan

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Counter Strike felan oynardık arkadaşlarla ilk. Ondan sonra bir gün msn açtım. Uzun bi' süre neti sadece film izlemek için kullandım ta ki geçen yaza kadar. Msnden sonraki durağımda burası oldu :(

1|0
    0|0
  • Bilmesinler bence daha iyi

1|0
    0|0
  • Msn ile dalmıştım ilk zamanlar hiç muhattap olmadığım arkadaşlarımla msnim yeni diye ordan görüşüyordum hevesle :)) Tabi 10 11 yaşlarındaydım :))

1|0
    0|0
  • Ne zaman ve nasıl kullanmaya başladığımı hatırlamıyorum ama face hiç kullanmadım.

1|0
    0|0
    • ilginç facedeki arkadaşlarımında ksden haberı yok :D

• internete ilk adım yılı 2000 -Facebook kullanma ozurluyum

1|0
    0|0
  • 5 yıl önce falan msn ile tanıştım hatta ilk msn adreim bayanx@hot gibi bir şeydi hatırlıyorum da facebookla da 4 yıl önce falan tanıştım ama 1 aydır küsüsz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...