İddia oynadım bugün sizce tutar mı ?

383-üst 386 m. 382 kg var 391 kg var dedim nasıl olmuş

Güncellemeler:
386 m.s 1
kayseri-kasımpaşa üst,helmond-spor-oss maç sonucu 1,reggina-cıttadella kg var,cowdenbeath-st johnstone kg var dedim

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• oran çok düşük ondan ziyade arsenal gibi kazanma ihtimali yüksek bir maç varken neden 382 ve 386 ... Celta - Betis maçı banko var.. inşallah tutar

1|0
    0|0
    • evet maksat çok para kazanmak değil para kazanmak amacıyla yaptım bu kuponu zaten umarım tutar

• teşekkür ederim

• link ve link sen gibilere bu şekilde bir yol tarif edebilrim ancak atıyorum rize maçına bu verdiğim 4 siteden 3ü ilk yarı beraberlik demişse oynayabilirsin ama ikisi beraberlik ikisi rize demişse çifte şans verebilirsin vs.. bayan olduğun için maçtan anlamayabilirsin belki ama tek bir siteye bağlı kalmanı istemem

Erkekler Ne Diyor 8

• tek maçla yatar o kupon.sistem oyna

0|0
    0|0
  • :) hiç oynamadım ama kelimelere dökmek istediğim sence de her oynayan zaten bu kez tutcak demiyormu :) açıklanana kadar ki heycanının tadını çıkar .)

0|0
    0|0
  • Misli'mi oynadın,sistem mi yaptın, taksit taksit yazıyorsun;Sistemse tutar değilse 382'den yatar; :)

1|0
    0|0
    • misli oynadım :D

• tamam teşekkürler

• fulya haklısın :D Akıl işte :)

• maçları yazsaydın ya kodlardan nerden bileceğiz bu arada bende kopya çekip aynısı oynayacağım

0|0
    0|0
  • valla hafta içi pek ekmek yok .. 5 tane üst oyna 20 TL bas

0|0
    0|0
  • umarim tutar :) oynadik bizde bakalim

0|0
    0|0
  • Tutmaz gecmiş ola

0|0
    0|0
  • 382'den yatar Reggina - Cittadella 386'ne m. ne oluyor :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...