Bu eski sevgilimin amacı nedir ?

Ayrılalı 3 ay oldu. İlk bir ay konuşmasak da 2.ay benimle konuşmaya ilgilenmeye başladı. Ben de unutamamıştım, geri dön dedim.

O da artık istemediğini, bittiğini söyledi. Ben de artık konuşmak istemediğimi söyledim. O da ''numaranı sildim zaten unuttum ayrıca mesaj atmam'' dedi. Ben de kabullendim durumu.

Çok acı çektim.

Sonra faceye girmedim, bana merak ediyorum gibisinden mesajlar attı telefonuma. Cevap vermedim. Birkaç gün sonra faceye girdiğimde, merak ettim seni, beni merak ettirme, mesajlarıma cevap ver falan yazdı. Ben de umursamıyormuş gibi yarımağız cevap verdm.

Facemi kapattım. Dün mesaj atmış. Koyu fenerlidir kendisi bir şeyler yazmış ama toplu mesaj hissini vermiş. Üstelik numaramı da sildiğini söylemiştir.

Cevap vermedim, kendime söz vermiştim çünkü.Kendime Saygısızlık etmicem diye.

Eski sevgilimin amacını siz anladınız mı ? Ben anlamadım vallahi.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Seni pasif görmüş.. ilk bir ay seninle konuşmamış ama daha sonra seninle ilgilenmiş gibi davranmaya başlamış. geri dön dediğinde senin ona ne kadar değer verdiğini görmüş ve bu durumdan yararlanmak isteyip senin kalbini kırmaya çalışmış. ..

2|0
    0|0
    • Aslında çok kırdı. Ama yoluma baktım o durumdan sonra. Konuşmak istemiyorum dediğim halde, mesaj atmasını anlamıyorum.

• Evet, çok fazla kız olduğunu söylemişsin onun hayatında. bence artık hayır gelmez ondan :)

• Onu kafamda tamamen bitirdim zaten haklısın :)

Erkekler Ne Diyor 3

• dengesiz davranışlar bütünü eşittir ergenlik :) takma sen kendi yoluna bak.

0|0
    0|0
    • Askerden falan geldi, yaşı da büyük aslında ama. Ergenliğin yaşla ilgisi olmadığı da bi gerçek tavşççç

• seni yedekte tutmak ister bi hali var gibi geldi bana

1|0
    0|0
    • Belki de. Ama izin vermicem o durumda olmama.

• zaten seni umursadığından değil dayak yeme riskinden ötürü :)

• hhahaha :D Allah sizi.. güldürdünüzz.

• ben de anlamadım. bırak gitsin.

1|0
    0|0
    • Bıraktım zaten. Bir daha beni üzmesine asla müsade etmeyeceğim.

Kızlar Ne Diyor 2

• yeni birileri yok hayatında sana sarıyor bence

1|0
    0|0
  • bence seni yedekte bırakmak istiyo.tınlama değmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...