Dış görünüşüm mükemmel olsun istiyorum

takıntılımıyım sorunlumuyum bilmiyorum ama ben çok çok güzel olmak istiyorum erkek arkadaşım var böyle bana bakınca hayran olsun istiyorum. Hep burnumu yaptırıcam göğüslerimi yaptırcam oramı buramı yaptırıcam diye düşünüyorum(aslında kötü olmadıklarının farkındayım ama çok çok güzel olsun istiyorum) yani ilerde estetik manyağı olucam galiba:/ ben bu durumdan nasıl kurtulucam dikkat çekmeyi özellikle sevgilimin bana sevgi dolu bakmasını çok seviyorum zevk alıyorum resmen öyle göz alıcı olayımki sürekli bana baksın istiyorum. Şuram şöyle olsa daha güzel olurum diyorum hep. ciddenbi sorunluyum galiba:/ bunların geçici olduğunuda biliyorum aslında yada Allah ın yarattığını beğenmemek kötü biliyorum hepsini ama işte:(

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kız var. ben ona hayran hayran bakıyordum.. en çok gözlerine ama...Ve birde bana bakarkenki yüz ifadesine hayrandım...

Çünkü bakışlarında beni mutlu eden birşey vardı. ve o da bana bakerken mutlu idi. bazen sevinçten saçmalardık..

YÜZÜNE VE GÖZLERİNE hayran hayran bakardım ben FAKAT, KİMSE BEĞENMEZDİ ONU..Çok zayıf, gözleri çokmüş, gögüsleri çok küçük, öyle giyiminede özenmezdi, arada iyi giyinir genelde rastgele takılırdı..

SANA BİRİNİN SEVGİ DOLU BAKMASI İÇİN SEVGİ DOLU OLMASI LAZIM, ŞEHVET DOLU BAKARSA ÇABUK DEĞİŞİR. Orana burana elleşme, doğal ve sade kalsın bedenin, sevgini hissettir AMA HAKETMELİ KARŞINDAKİDE..

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sevgilinin seni sevmesinden cok karşı cinsin sana tapmasını istiyor gibisin ki , buna ulaşmak nerdeyse imkansız.

Güzellikle gelen hayranlık sürelidir, gelir gecer cunki her insan zamanın izlerine yenilir, durmadan operasyon geçirmek de masada kalmayı goze almak demekki , olsun dersen bu bir takıntıdır bu durumda.

Marilyn Monroe de aynı şeyi istiyordu, sence istediği oldu mu ?

1|0
    0|0
  • geçici duygudurumları galiba. belki bir psikoloğa gitmen yaşamını yeniden düzene sokman işe yarayabilir.

0|0
    0|0
  • enteresasın kuzucuğum lakin değişmelisin.

0|0
    0|0
  • yazık la sana.göğüsle burunla güzel olunacağını zannediyorsun.zekanla fit vücudunla güzel olmayı dene bir de

0|0
    0|0
  • Bi solukta okudum ha pişman mıyım pişmanım o ayrı :(

Herkes mükemmel olmak ister zaten ..

0|0
    0|0
  • Bu ego'dan kurtul psikoloğa falan git.

0|0
    0|0
  • bence bırak kendin gibi kal erkek arkadışin seni daha cok beyenir guzelik önemli deyil önemli olan insanın içidir

0|0
    0|0
  • kendini çok beğendirmek istiyorsan, sevgilinin sürekli sana bakmasını istiyorsan biraz açık giyineceksin. kendini beğenmeme huyundan vazgeç

0|0
    0|0
  • Sen her halinle güzelsin merak etme :)

hiç gereği yok

0|0
    0|0
  • egoma ters düşüyosun çek git burdann

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bu da ne be.. Kendine gel. Aynanin karsisina gec, sen neysen osun.. Ameliyat falanda olayim deme sakin, ALlah katinda naletlenmis insanlar.. Kendini sevmeyi ögren!

0|0
    1|0
  • güzellik çok önemli bişey değildir..ve aşkın bunlarla alakası yokdur

0|0
    0|0
  • sorunlusun evet

0|0
    0|0
  • herkesin böyle takıntılı olduğu dönemler olur. ama sonra illa geçer.

0|0
    0|0
  • doktora git, tedavi ol.

0|0
    0|0
  • elindekilerle yetinmeyi bil. kel değilsin kör değilsin topal değilsin. Allah'ın gücüne gider yapma böyle. insan böyle mutluda olamaz.

0|0
    0|0
    • aynen mutlu olamaz olamıyorumda zaten bu takıntıdan kurtulmalıyım

Yükleniyor...