Orucluyum emma velakin?

sporcuyum formdan dusmemem lazım şu an calısmalar yok. ıftardan sonra kosmam mumkun degıl. Sahurdan sonra 6 gibi koşuya çıksam orucluyken bu bana cok koyar mı acaba susuzluktan ölür müyüm bir türlü karar veremiyorum gelincede uyucam nasılsa ama?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Steroidler orucu bozmuyormuş.

0|0
    0|0
    • Bu arkadaşı ciddiye alma vücuda giren her şey orucu bozar. Belli ki şaka yapmış da eig verdiğine göre uyarma ihtiyacı hissettim. Ne var yani bende kickbox yapıyorum 45 dk ama Profesyonel olarak Vücut geliştiriyordum emin ol VG kickboxta harcadığım eforun yarısını bile karşılamıyor. Üzerimden yağmur akıyor sanki ve hiçbir sıkıntısı olmuyor iftara 1-2 saat kala sporuna aşla iftar vaktide yemeğini ye oldu bitti maşallah bir sorun olmaz ama kesin ölürsün :D :D

• onu cıddıye almadım da senı de anlamadım be kardes sorun zaten o aksam vakıtlerı kosulmuyo bu sahılde yoksa ıftardan sonra kosarım ama oyle bır dunya yok sabah halolması gerek bir iş kesin ölürsün dediginde oruçlu sabah cıkarsam mı sımdı :d:D

Erkekler Ne Diyor 13

• uyuyacaksan sorun olmaz.. ben oruçluyken 3-4 saat maç yaptığımı bilirim

1|0
    0|0
  • Sahur saatinden sonra hafif ağırlıklarla spor yapmak problem çıkartmayacaktır ama tempolu koşu sıvı dengeni alt üst edebilir. Sıvı kaybı da definasyona yol açabilir.

0|0
    0|0
  • En kötü çalışma tarzlarından biri. Ramazan ayında antrenman yapmak istiyorsan 2 seçeneğin var.
    1) Antrenmanın bitiş süresini iftara göre ayarlayıp antrenman sonrasında yemek yemek.
    2) İftardan 1 saat sonra antrenman yapmak.
    Senin dediğin gibi sabah antrenman yaparsan gün boyunca susuzluk çekersin ve ciddi böbrek sorunları oluşur

0|0
    0|0
  • Spordan sonra su iç , niyetin belli sonuçta

1|0
    0|0
  • Koyar. Dilin damağın kurur. aldigin duş seni kesmez. Susuzluktan basın ağrır. nevrin döner. performans iyice gider 😄

0|0
    0|0
  • Kotu olur

0|0
    0|0
  • Sıkıntı olmaz.

0|0
    0|0
  • susuz kalırsınız ve bünyeniz kaldıramaz. su içemediğiniz zamanlarda denemeyin bence.

0|0
    0|0
  • Hava aydınlık olduğu zaman çıkıp güneş doğmadan bitir koşuyu susamazsın

0|0
    0|0
  • oruç tutmak sana zarar veriyorsa tutma zeretin var dahasonra yerine getir

0|0
    0|0
  • oruçluyken spor yapma bayılırsın yani ben kaldıramam şahsen

0|0
    0|0
  • bir kere dene

0|0
    0|0
  • denemek gerek, sonra olup olmadığına karar verirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ramazan biticek yenimi duşunuyosun bunları :d zor olur ya iftardan sonra hafif sporlar yap az kaldı zaten

1|0
    0|0
    • agır bı sezon gecırdık dınlendırdım bıraz kendımı ama ıdmanlar baslamadan bennım kaslarından calısmaya baslaması lazım oyuzden. bakalım bır kere deneyeyim hafif şeyleri hhep yapıyoruz onlar mecbur:d

• Bayaa susarsın ya demene bence

1|0
    0|0
  • Hiçbirşey olmaz bünye alisiyor ben sabah 6-7 gibi koşuyorum günde iki kez de antrenmana gidiyorum vakit geçiyor bir şeylerle oyalaniyorsun hemen iftar oluyor

0|0
    0|0
  • Sanmam koş dene bir gün

0|0
    0|0
Yükleniyor...