Kas yapamama sorunu neden bilen var mı?

Spor yapıyorum halterlerle çalışıyorum setler halinde falan ama vücudumda çok az gelişme oluyor yani neredeyse hiç yok. O kadar eziyet çekiyorum karşılığını pek alamıyorum. Beslenmeme de dikkat ediyorum ancak bir türlü olmuyor illa protein tozu mu kullanmam gerek ne yapacağım ben yav :S?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Burdaki Kimseyi Dinleme Bilmeyenler Yorum Yapmaasın Simdi iyi Dinle Kardeşim Bende Bu Sporla Uğraşıyorum 7 Ayımı Verdim Gayet İyi Gelişme Var Bu Kas Yapma İşi 1-2 Günde 1-2 Ayda Olacak İşler Değil O İstediğin Vücüt Varya Diyelim Brad Pitin Karın Kaslı Gögüslü Vücuudunu İstiyorsun Öyle Kolay Degil Bu İşin %20 Spor Salonunda %20 Uyuma Dinlenme %60 Beslenmeden Geçer Ve Spor Salonunda Gidip 1 kol 1 baacak bir omuz bir sholder çalısırsan olmaz 1 günde 2 kas grubunu çalıs 3-4 set ağır gir dikkatlı ol sakatlanma ondan sonra eve git beslen ve düzenli uyu 8-9 saat uyuman lazım gündelik günde kilo boy oranına görede protein alman lazım bunu internette araştır ve ben 7aydır gidiyorum baya gelişme oldu ve asla kendin geliştigini analyamassın başkaları analyacak her ayın başı ayni gün geç ayna karşısına fotograflarını çek ayrı ayrı pozlarda ya da biri çeksin 1 ay sonra ayni gün çek bak farklarına unutma önemli olan beslenme ( İŞİ BİLENE SOR SPOR SALONUNDA ONLAR İYİ ANLATIR ) Yardımcı Olduysam Ne Mutlu Bana Diyorum İşi Bildigimi Sanıyorum Yoksa Bende Kaslı Olamazdfım İşi Bilmeyene Sorma Git Six Pack Kol Kası 45 cm olan Adama Sor O Yapmış BİLİR.

0|1
    0|0
    • Protein alma olayı sıkıntı bende. Dediğin kadar proteini besinlerden alamam yoksa kusarım ya da mide fesadı falan geçrrm. Protein tozuna da maalesf ailem izin vermiyor 21 yaşında olmama rağmen.

Kızlar Ne Diyor 2

• vücut yapınla alakalıdır şekliyle ilgili nasıl kadınlarda oluyosa vücut tipi erkeklerde de var öyle

0|0
    0|0
  • Şeker filan tğketme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Beden eğitimi öğretmeni olarak protein tozu vs. kullanma diyorum. Çünkü karaciğerde yağlanmaya ve böbreklerde soruna yol açıyor. Şimdi itiraz edenler olacak ama biz bunun dersini gördük. Kuvvet aydan aya gelişir. Siz düzenli çalışın ve her ay kendinizi değerlendirin. En az 6 ay sonra değişimi göreceksiniz. Beslenme burada en önemli etkendir. Kas yapacağım diye sadece proteinle beslenmek gibi bir hata yapmayın çünkü gut hastalığına neden olur. Karbonhidrat ve protein ağırlıkta olsun ve yarım yağlı besinler. Spordan önce süt, yoğurt gibi besinler tüketme, şekerli besinler tüketme. Süt yoğurt laktik asit biriktirip yorgunluğa sebep olur, şekeri besinler ise kan şekerini düşürür spor yapamaz hale gelirsin. Başarılar...

0|1
    0|0
  • aynen protein tozu kullanman gerek yeterli protein almıyosun demekki. bende ilk başladığım zamanlar çok fazla artış olmamıştı protein tozu kullanmıyordum. kullanmaya başladığım ilk ayda 2.5kg kas artışı olmuştu ki antrenörler bile şaşırmışlardı böyle bişey görmedik nasıl olur diye :D özetle kullanmaya başlarsan bugüne kadar yaptığın sporla beraber hızlı bir gelişim olur

0|1
    0|0
  • Protein tozuna verecegin paraya et ye kardesim ayrica ben gelismiyorum die bisi yoktur aylik olcu gelisimini filan yaz ona gore cevap verelim

0|1
    0|0
  • kullan be kardeşim ben kullanıyorum şahsen etkisinide göruyorum

0|1
    0|0
  • Tozlar icersen kendine zarar verirsin gelismis görürsun kendini ama ilerde hatani anlarsin yapma sakın

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|1
  • Bende Hergün Koşuyorum Sizce Protein Tozu Almalımıyım

0|0
    0|0
  • Protein eksikliği vardır

0|0
    0|0
Yükleniyor...