Kas ve Boy Uzaması

(Lütfen bilgili kişiler cevaplasın)

Merhaba . Ben yaklaşık olarak 10 yaşımdan beri kas çalısıyorum. Tabiki 1 ay yapıyorum 2 ay yapmıyorum 2 ay yapıp 1 ay yapmadığım oluyodu. 17 yeşimda 8 ay fitness a gittim. şu an 19 yasındayım ve hiç kas çalısmıyorum süt ve süt ürünlerini çok tüketiyorum ve basketbol, voleybol oynuyorum. Sizce boyum uzar mı? ve şu an kas calısmamın boyumun uzamasında veya uzamamasında etkisi var mı?

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• 19 yasına gelmişsin. temel kemiklerin uzamıştır. 21-22 ye kadar uzaman azda olsa devam eder. boyun kaç ki?

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• senin boy kilo kaç şuan

0|0
    0|0
    • yaşın 19 olduğu için zor biraz yani boy uzaması 21 yaşında duruyor diye biliyorum ben ve 10 yaşından beri kas çalışıyormuşsun yani boy genetik mi aile de uzasan bile fazla uzayacağını sanmıyorum ama bi 5 cm uzasan en azından normal olursun çok takma bence

• kas çalışmak ve barfiks çekmek gerçekten boya çok etkili geliyor ve kasları güçlendiriyor. ama dikkat edilirse tabii .. abimden biliyorumda :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• boy uzaması 19-20 gibi son bulur

0|0
    0|0
  • Uzar uzar . Bizim bi arkadaş vardı ilk okulda dalga geçiyoduk adam bi boy attı bizi geçti .

0|1
    0|0
  • genetik bir olay bro bizim ana-baba tarafıda uzun o yaşlardayken dayılarıma dev gözüyle bakıyordum şimdi 22 yaşındayım onlardan uzunum spordunda çok olmasada etkisi olduğunu biliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...