Spor salonunda bölgesel çalışılabilir mi?

Mesela sadece göbek eritmek ve popo büyütmek için. Bunlara özel hareketler, aletler var mı? göğüslerimin küçülmesini istemiyorum :(

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• bu mümkün spor yaparak göğüsler küçülmez sıkılaşır bütün vücudun diri sağlam olur popyu büyütmek demeylimde şeklli yuvarlak yapabilirsin büyük gösterir

0|0
    0|0
    • ama göğüsler de yağdan ibaret olduğu için küçülür gibime geliyor. kilo verdiğimde küçülüyor mesela :(

• hayır sıkılaşırlar göğüs ole balon gibi inmez hemen endişelenme spor yaparak istediğin göğüslere sahip olabilirsn

Erkekler Ne Diyor 8

• bögesel diye birşey yok tüm vucut çalışmalı ki yağlar erisin yoksa yağlar çalışmayan yerlere depolanır bu sefer

0|0
    0|0
  • Spor akademisi öğrencisiyim ve bölgesel çalışılabilir Squat Cardio programıyla seksi dolgun kalçalara ulaşabilirsin :D

0|1
    0|0
  • Hdjsjdj gogus kuculmesimi haci simdi zaten asiri gobegin felan varsa gogsundede yag vardir gitmesi en sagliklidir ama var bolgeselse tum vucudu cardio ya sokmadan bir ise yaramaz

0|0
    0|0
    • hayır göğüslerimden memnunum. büyük ama sarkık değil, dikler. o yüzden küçülmesini istemiyorum. sadece göbeğim gitsin belim incelsin.

• Valla hatun bende devrilmeyrn ve benzini bitmeyen motor istiyorum jsjsj ama yinede yardimci olabilirim spor salonuna gitmeden eski kravmagacilardanim

• B0lgesele zayiflama olmaz sadece fazla yaglarin varsa fitnness ve kardiyola kaslarini koruyup gelistitlrip yaglarini dusurursun boylece sıkı kalca dik gogus yuvarlak hatlarin olur

0|0
    0|0
  • var tabii ki ama göbek diyetsiz ve cardiosuz erimez istersen poponu parçala

0|0
    0|0
  • elbette olur bölgesel çalışabilirsin hocana söylersin o na göre program verir sana bu arada popo büyütmek nedir o nu anlamadım

0|0
    0|1
    • bildiğin popo büyütmek :D popom çok küçük. en azından şekil alsın istiyorum squat falan

• ha eyvallah şekillenir belli bir zaman sonra şekilli bir kalça yapın olur yeterki sabırlı ol ve düzenli çalış

• tabiki,

0|0
    0|0
  • zamanla büyürler :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• evet çalısabılırsın

0|0
    0|0
  • Küçülmez zaten sertleşir ve dikleşir

0|0