Vucudum nasil şekil alacak?

Merhaba arkadaşlar 5 hafta once fitness'a başladim ilk ay ki degisimleri soyluyorum ( çok sıkı diyet yapmadim ve yağ yakmaya girdim sadece ) belim 53 ten 50 ye dustu bacak 54 ten 51 e dustu kilom 67 den 65 e dustu gogus 89 du hala 89 kol 28 den 29 oldu. simdi 2 . ay a gectik ve buyumeye kas gelistirmeye yonelik bir program hazirladik ve saglam bir diyet yapiyorum fakat vucut yağ oranim fazla gibi oturunca biraz egilince felan içim bir kotu oluyor. sadede geleyim ben boyle devam etsem yaglar kasa donusurmu yoksa oyle yerinde kalirmi birde fit bir vucuda kac ayda kavusurum?

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• Yağ kasa falan dönüşmez, bunu kafandan çıkar.
    Öyle bir şey mümkün değil.
    Ya yağ yakacaksın ya da kas yapacaksın.
    İkisi aynı anda olmaz mümkün değil.
    Önce yağları yal ondan sonra hacim kazanmak için çalışırsın.

0|0
    0|0
    • Peki ya kas yaparken yaglar kaslari yutarmi

• Hergun evimizin yaninda bir okul var onun bahcesinde cocuklarla hic durmadan kosuyorum saat 5 ten 7 ye kadar tisört sirilsiklam oluyor birde gunde 1.5 saat buyumeye vucut gelistirmeye giriyorum fitnesta bunlara ek diyet yapiyorum yeterlimidir?

• Beslenmeye önem göster, en o önemlisi beslenme. Yağ yakıcı için yaptıkların yeterli.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben 5-6 ayda fit vücut yapmıştım

0|0
    0|0
    • Hergun evimizin yaninda bir okul var onun bahcesinde cocuklarla hic durmadan kosuyorum saat 5 ten 7 ye kadar tisört sirilsiklam oluyor birde gunde 1.5 saat buyumeye vucut gelistirmeye giriyorum fitnesta bunlara ek diyet yapiyorum yeterlimidir?

• bel 50 cm?

0|0
    0|0
Yükleniyor...