Böyle yarı yolda bırakanın peşinden koşulur mu?

Eşim ile evleneli 20 ay oldu ben evlenmeden önce yurtı dışında çalışıyordum ve yurt dışında yaşıyoruz.

Evliliğimizin ilk 4 toplam 25-30 kilo aldi ve zayıflamadan Türkiye'ye gitmek istemedi.

Bu süre içinde ailesi veya ailesinden bir birey 5 defa geldiler ve her gelişlerinde bir ay kaldılar. Tabii bende bulunduğumuz ülkede adeta hapis kaldım.

Kurban bayramından 15 gün önce annesinin ameliyat olacağım diye yalan söylemesi üzerine apar topar Türkiye'ye gitti. İşlerimizin yoğun olduğundan bayram ve biraderin kız isteme mevzularından dolayı toplam dokuz gun zar zor şirketten izin alabildim bayramdan iki gün öncede ben İstanbul'a gittim üç gün ailemin yanında kaldık.

Bayramın ikinci günü kız istemek üzere İstanbul'dan başka bir şehre yola çıktık, kızı istedik üçüncü günü sabah kahvaltıyı yaptik yola çıktık trafik yoğunluğu nedeniyle 6 saat lik yolu 8 saatte gelebildik, gelir gelmez daha eve girmeden bizimkilere gidelim diye tutturdu.

Yol yorgunluğu ile ailesine gittik orada siz bana onu yapmadınız bana bunu almadınız diye annesinin yanında patladı ve kaldı ki düğün zamani o ve ailesi ne istediyse yüzde doksan besi yapildi ,onu arada bıraktım ailemin yanina geldim iki gün sonra yapıcı olmak için ailesinin evine gittim eşim kapıyı açtı niye geldin senden ayrılacağım gibi laflar etti fazla konuşturmadan annesini çağırmasını söyledim annesinin etkisiyle toparlandı.

O gece beraber orada kaldı ki bu arada gidişime bir gün kaldı ertesi gün İstanbul'da son gecem olduğu için aileme gitmek istedim, ailemin evine ve yurt dışına gelmeyeceğini söyledi bende onu orada bırakarak önce ailemin evine, ertesi sabah uçağıma binerek evime döndüm. O günden sonra her konuşmamda ben yurt dışına gelmeyeceğini söyleyip durdu. Bende son söz olarak gelmez ise hayatının geri kalanını ailesiyle beraber geçireceğini söyledim.

Artık beni sevdiğine de kanaatim kalmadı. Sizce ne yapmalıydım.

0|0
117

En İyi Erkek Görüşü

• Bir tane de sert bir tokat yapıştırsaydın; emin ol çok yakışırdı..

Bu model kadınların anlamsız triplerini asla çözemezsin. Ruh hastasıdır çünkü bunlar. Ortalık güllük gülistanlık olsa dahi, boş yere suçlu hissettirirler kendini adama. Boşa koysan dolmaz, doluya koymaz yine dolmaz.. Adamın elindeki zeytin dalını alıp, kırar bu modeller..

Akıl ve ruh sağlığın için, boşver. Yürü hemen..

Şu anasını sattığımın dünyasında o kadar önemli yaratıklarız ve öyle sorumluluklarımız var ki, ne istediğini bilmeyen hiç bir kadın için şakaklarımızdaki saçları beyazlatamayız.. Şahsen ben, aynı eforu ''beyni ile seviştiğim'' bir kadın ile harcamayı yeğlerdim..

Ne kadınlar var; durduk yere elini-ayağını öpmek gerekir içinden. İlla ki vardır çevrende.. Boşver.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Allah sabır versin ama, bana sorarsan eşini al ve ailelerden uzaklaşın derim.

Evlilik bu neticede..

Bıktım bu aile ayrımlarının yıktığı yuvalardan.

Ne gerzek insanlar var ya evlenmişsin hala almadın etmedin derdinde..

Evlenmeseydin o zaman..

Siz karşınıza alın ve daha kibar bir şekilde konuşarak bazı şeylerin geçtiğini bugüne bakmanız gerektiğinizi anlatın..

2|0
    0|0
  • burada tamamiyle sana hak veriyorum.eşinin yaşı küçük falanmı davranışları çocukça geldi bana.öncelikle hakkınızda hayırlısı olsun.eğer eşini seviyorsan ikna etmeye çalış aileler falan yardımcı olsunlar.çocukluk etmesin.birşey daha ailesi eşinin aklına giriyor olabilirmi.konuyu direkt onlarla konuşsan

0|0
    0|0
  • bence tekrar sakin kafa ile konusun.. hemen kesip atmayin. evli oldugunuza gore sevmissiniz diye tahmin ediyorum - insan sevdiginden hemen vazgecer mi?

seni cok iyi anlayabiliyorum ama esinin de o na gore sebepleri vardir eminim.. mesela yabanci bir ulkede aileden, arkadaslardan uzak yasamak cok zor olmali onun icin - bunun en iyi kaniti o kadar kilo almasi.. demekki onun icin de zormus - sana soylemis olmasa bile.

bence gercekten tekrar konusun ama yuz yuze ve yalniz.. sadece sen ve o. ayrilma karari alsaniz bile en azindan denedik diyebilirsiniz - sahte gurur yuzunden ayrildik diye pisman olmazsiniz..

0|0
    1|1
  • Oha o kadar kıloyu nasıl aldı ?

Kızın amacı her deıgını yaptırmak trıp atmak vs.Kisiligi oturmamıs galıba

1|1
    0|0
  • bir insan 4 ayda 25-30 kilo nasıl alır yuh inanmadım 1.davranışları çocukça çok saçma salla gitsin bu da 2. ::))

0|0
    0|0
  • duzluğa katılıyorum.

0|0
    0|0
  • bu adam nereye kosuyor ):

1|0
    2|2
  • kusurabakma ama eşinin istekleri bitmez isterde ister... göster kapıyı gitsin annesinle otursun senin emirlerinin altına almışlar... ayrıca yaşın olgun bir yaş hala nasıl peşinden koşmayı düşünüyorsun şaşırdım ağırlığını koymalısın.

0|0
    0|0
  • Nasil olur seninle evinize donmez seni yalniz gonderir pes dogrusu.ilginc hem.allah hakkinizda hayirlisini versin.ailesinden cesaretle kalmistir.var bir isler ama kendi bilir uzulmeyinnn

0|0
    1|0
  • Hakkınızda hayırlısı olsun...

0|0
    1|1
  • 4 ayda 25-30 kilo alan bir dubayla evli kalmak zorunda değilsin, kaldı ki tripcan bir dubayla bu zorunluluğun hiç yok. şutla gitsin.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Evlendiği zaman kendisini hala ailesinden koparamayıp o an gerçekten sahip olduğu aileyi unutan kadını aldatmak bile mübah bence ki. Bu kadının sana bir hayrı olsa hadi diyeceğim metaryalist davran. e oda yok. Şutla gitsin. Ama böyle sabri ortası

0|0
    0|0
  • tamamını okuyamadım, çünkü dağınık anlatmışsın. başı sonu neresi anlamadım

anladıgım kadarıyla kız tarafı neden şöyle, neden böyle diye tutturup istedikçe istiyor, işi yokuşa sürüyor. bu tarz durumlarda yüz vermemek en iyisi, yoksa isteklerin ardı arkası kesilmez.

0|0
    0|0
  • nası iş bu ya . nekadrlık evlisiniz.. böyle gördükce evlenmekden korkar oludm ya..

0|1
    0|1
  • ayrıl gitsin.

0|0
    0|0
  • hatun coşmuş

0|0
    0|0
  • Yazının içeriğini okumadım. Sadece başlığa göre cevaplıyorum. Şöyle ya da böyle yarı yolda bırakanın peşinden gitme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...