Kendi kendimi mi kandırıyorum?

bi kaç ay önce sevgilimle ayrıldık. o istemedi ayrılmayı ben istemiştim. . sonra o bşkasıyla çıkmaya başladı hala çıkıyolar. yine de hala konuşuyoduk. bi gün çok fena kızdırdım onu o günden beri hiç konuşmuyoruz. Ama bi şey var ki, biz çıkarken bana bi ünlünün fotoğrafını göstermişti. bana çok benzediğini söylemişti. Ve şimdi onun fotoğraflarını facesine koyuyo. kalp falan yazıyo altına. başkasıyla çıkıp hala beni sevebilme ihtimali var mı :((

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Sevebilme ihtimalini hesaplarsak çok uzun bir denklem çıkar.

Sana kısa yoldan yapayım.

Bu sevdiğin erkek X ve buna değer verirsen genel de götü kalkar.

Poposu kalkan erkek bi daha geri dönmez.

Meçhule giden bir gemi gibi kalkmıştır çünkü onun poposu.

0|0
    0|0
  • Bence sevgilin başkası ile çıktığı için şimdi gözünde değerli oldu. Kaçan balık büyük olur.

Ayrıldığın zaman ne düşünüyorsan onu düşünmeye çalış. Barışsanız bile sana o kadar kinlenmiş olabilir ki 1 ay sonra seni terkeder. (Ben yapmıştım zamanında)

0|0
    0|0
  • Seni unutamadıgına bahse girerim. ama bişeyde varki senle olmak istemiyo gibi. çünkü sevmeseydi sana ait herşeyi silerdi fotolarada ilgi duymazdı

0|0
    0|0
  • umutlanma :D

0|0
    0|0
  • kendim ettim kendim buldum :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bo çok kötö

0|0
    0|0
  • bence kafanı karıştırmak istiyo ya da kendisini unutturmamaya çalışıyo. seviyo olsa bile aklından çıkar bence onu. senden ayrılıp başkasıyla çıkan aynı zamanda seninle konuşan biri için kendini üzmeye değmez

0|0
    0|0
  • Evet var canim :)

sadece sen anlayabilecegin sekilde gizli mesajlar bunlar bence..

0|0
    0|0
  • Sen de ilyas salmanın fotoğraflarını yükleyip altına kalpler yap.

0|0
    0|0
Yükleniyor...