Arda Turan Barcelonada!!! ANKETLİ?

Sizce orda başarılı olur mu bence başarılı olur 41ml bonservis bedeli ödendi ayrıca.

• Başarılı olur
    74% (14)71% (17)72% (31)Oy Ver
  • hayır olmaz
    26% (5)29% (7)28% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Başarılı olur

0|1
    0|0
  • Adama bak ya antrenmanda gidip Messi'nin ensesine şöyle bir tane şaplatabilecek, Neymarla kanka olabilecek. Hemde üstüne kaç milyon para alacak. Sinem Kobal'ın yerinde olmak istemezdim

0|1
    0|0
    • arda ıyı yaptı onunla olamazdı ıspanyada bulur bı tane kendıne guzel bı model tamamdır napsın sınem kobalı ya aynen yansın o kendıne :D :)

• Yok be sinem de güzel kızdı şimdi. Hayırlısı valla adamda vücut var e bide en önemlisi para var illaki en iyisinden bulur bir model

• nesı guzel sınemın ya :D o paraya gelmeyecek model yok dogru :D

• Basarili olmasa almazlardi bundan sonrada basarili olur insallah

0|1
    0|0
  • Başarılı olur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Olur inşallah

0|1
    0|0
  • arda her yerde oynar kardesım sonucda yeteneklı adam oynadığı da top yanı top her takımda top futbolcu yeteneklı olsun yeterkı

0|1
    0|0
  • Belki üstüne koyamaz ama bu gurur yeter. Arada bir ilk 11 oynasa başarılı olur. İlk 6 ay maçaçıkmayacak bu kötü.

0|1
    0|0
  • Arda barçayA giderse ilk 6 ay bizde olcak sxxsfgfgd

0|1
    0|0
  • bilmem

0|1
    0|0
  • arda barçaya gitti ama aslında GS de oynıcak haberiniz yok :)
    Arda hoşgeldin yuvana :)

0|1
    0|0
    • ilk 6 ay ıcın mı dıyorsun anlamadım

• evet dostum 2 seçeneği var. ünkü ya da GS kiralanacak ya da barça B takımında oynıcak

• ben gs ye gelecegını dusunmuyorum kıralanmaz bence barcanın alt takımında oynama ıhtımalı muhtemel. gs de 6 aylığına almaz bence planları ona göre ayarlıyorlar cunku.

• Basarili olur

0|1
    0|0
Yükleniyor...