Çare bulamıyorum?

Gençler ben 1.75 boyundayım 63 kiloyum kilo vermek istiyorum diyet yapıyorum sonuç vermiyor spor yapıyorum sonuç vermiyor fazla kilom yok gibi ama zamanında düşük bel giydiğim için bel simidi var ne kadar iğrenç bir görüntü olduğunu bilirsiniz onun için bu durumda olup kurtulan ya da bilgisi olan varsa lütfen yardım edin. Şimdiden teşekkürler 😊

Güncellemeler:
Help me

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• zayıflamaya ıhtıyacın yok o boyda ve kıloda ama ıllakı bır kac kılo vereyim dıyorsan pirinç patates ekmegın her turlusu tatlının her turlusu meşrubatın her turlusunu hayatından çıkart günde 30 45 dk yuru dk da 100 adımdan fazla atacak sekılde bır tempo ıle zayıflarsın ama bastada dedıgım gıbı o olculer ıyı gıbı

0|0
    0|0
    • Sen resmen bana nefes alma diyorsun 😞

• Hayır canım öyle bir şey yok yeme Dediklerim dışındaki her şeyi ye lahmacun ye kebap ye ne istersen ye ama ekmeksiz ye pirinçten uzak dur mesrubattan mutlaka uzak dur bunları da yapamam diyosan kendini yirtsan kilo veremezsin istediğim sporu yap boşa gider

Erkekler Ne Diyor 3

• Bol bol bisiklet sur

0|0
    0|0
  • Pmden mesaj at diyet ve spor programına bir bakalım hata nerde. Spor eğitmeniyim

0|0
    0|0
  • aksam 4 ten sonra yemek yeme saat dokuzda bir kase yogurt ye uzerine bir iki damla limon sık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• spor sonuç verir

0|0
    0|0
  • Kilo yok be şey yapma sende aaa :D aynı boydayız iyisin bence :)

0|0
    0|0
  • yokda degılsın bence kılolu

0|0
    0|0
Yükleniyor...