Arda Turan Barcelona'da! Başarılı olur mu sizce?

Arda Turan Barcelona'da! Arda Turan'ın menajeri Ahmet Bulut, Barcelona ile 5 yıllığına anlaşmaya vardıklarını açıkladı. http://www.ligtv.com.tr/haber/arda-turan-barcelonada-2

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kaba bir tabir olacak ama ''mına bile koyar''
    Rakiticin oynadığı bir ilk 11de Arda da oynar hertürlü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Rüştüden sonra ikinci Türk oldu
    İnşallah başarılı olur

0|1
    0|0
  • Xavi gitti kesebileceği iki isim var ya rakitic ya da sergio busquets en yüksek ihtimal busquets eğer busquets bu takımda hâlâ busquets bu takımda ilk 11 başlarsa bizim galatasaray da olduğu gibi birileri çıkıp busquets barcelona nın çocuğu diyordur anormal birşey olmazsa arda-iniesta-rakitic oynar

0|0
    0|0
  • Atleticoya gittiğinde de aynı soruyu soruyordu herkes, başarılı olacağına inanıyorum

1|0
    0|0
  • Olmasını temenni ediyoruz.

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • arda her yerde oynar yeteneklı futbolcu barca 5 senelik kontrat ımzalatırmı yoksa.

0|0
    0|0
  • inş olur ama kadroda yer bulması zor

0|0
    0|0
  • 2 sezon yedek 10 mac yapar sonra turkıyede furbolu bırakır buda bir anı olarak kalır

0|0
    0|1
  • Zaten başarılı bir futbolcu o

0|0
    0|0
    • Barcada başarılı olur mu soru. Arda başarılı mı değil. Nuride başarılıydı reale gidince gördük başarısını çıktığı maç elin parmaklarını geçmez

• Olur bence

• Valla ben. fenerli olduğum halde başarılı olmasını isterim ama o kadroda zor gibi

0|0
    0|0
  • İnş olur kardeşim ne diye iyi kişilige sahip bir futbolcu önü acık olur inş...

0|0
    0|0
  • Ardada ışık var nede olsa #GalataSaray gibi bir takımdan çıkmış bir oyuncu. Güveniyorum ben ona.

0|0
    0|0
  • Bir gs li olarak kalbimiz onunla inaniyoruz ona

0|0
    0|0
  • olur olur :)

0|0
    0|0
  • ardanın derdi seni mi gerdi? niye takıyorsun ki parayı o alıcak.

0|0
    0|1
    • Milli gurur diyoruz biz sen anlamazsın

• olur mu öyle şey ya galatasaraylı olarak gururduyuyorum fakat kafanıza takmanıza gerek yok diyorum. Adam atleticoya gitti bizi şahlandırdı zaten o bakımdan dedim. Fazlasıda sizce göze batmaz mı?

• harbi mi iyi olmus başarılı olur umarım

0|0
    0|0
  • olmazz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yerim arda yiii olur tabi

0|0
    0|0
  • Evet başarılı olur inanıyorum

0|0