Arda turan barcelonayla anlaşma imzalamış bu konu hakkındaki görüşleriniz neler?

Ne ara attı imzayı noldu hiç anlamadım valla :/

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• O kadar da iyi bir futbolcu değil.

0|0
    1|2
    • bencede o kadar değil ama noldu hiç anlamadım bir anda oldu

• @ÜçYüz 34 değil 41 milyon euro ödedi ancak bu futbolcunun iyi olduğunu göstermez.

• Barça bu inniesta messi yetiştiren kulüp bir futbolcuya o kadar para harcarsa emin ol bu tutar.
      Neymara da başta itiraz ediyorlardı bir sezon sonra canavara dönüştü :)
      Arda hak etti bunları saygısını sınırını bozmadı hiç performans kaybetmedi golle değil asistle parladı ve zirvede yerini aldı :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok şaşırdım umarım başarılı olur 😃

0|1
    0|0
  • Hayırlısı 😂

0|0
    0|0
  • hakettiği değeri görüyor adam

0|1
    1|0
    • pek barcayı hakettiğini düşnmüyorum ama inşallah başarılı olur , yorumun için teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 7

• Gorusmeler sürüyordu zaten sürpriz olmadı

0|0
    0|0
    • benim hic haberim yoktu , şok iptal oldum bir anda görünce

• Helal olsun. Ben ilk 11'de yer bulabileceğini düşünüyorum. Koskocaman Barcelona'dan bahsediyoruz. İyi para vermiş. Süs olsun diye o kadar para verilmez. Arda gerçek bir yetenek. Sadece gol ataklarına dikkat ederek değerlendiremezsiniz.

0|0
    0|0
    • Atletico yu sırtında taşıdı ilk 11 e girmemesi söz konusı bile değil ardayı yedek bırakacak bir aptala barçayı vermezler.

• yorum için teşekkürler

• Pek formaşansı bulacağını zannetmiyorum

0|0
    0|1
  • hayırlı olsun ama zor yer alır o kadroda.

0|0
    0|1
  • Niye yaptı anlamadım. Oynayacağın 15-20 dk bir şey. Yazık oldu.

0|0
    0|1
    • aynen bencede , yorumun için teşekkürler

• Arda oyun kurabilen ve yöneten bir futbolcu inniesta nın yerini doldurur ki inniesta bile arda yı taktir ederken sen tutmuş bana neymar diyorsun öyle bir keser ki :)

• @ÜçYüz yav kardeş bu kadar fanatik olmayın , tamam bizde seviyoz ardayı ama bu kadar abartmana gerek yok.

• Haberim yok ama arda barça nın o şeytan üçgenine girerse çok başarılı olur.

0|0
    1|0
  • Kariyeri için çok iyi oldu, Galatasaraya kiralansaydı hata olurdu onun için.

0|0
    0|1
Yükleniyor...