Bir kız siz yüzünüzü çevirene kadar gözlerinize bakmalı mı?

Erkekler bir bakabilir mi

1-beyler şimdi bir kız sizden hoşlansa bunu anlasanız ve siz o kişiye karşı hiç ama hiçbir şey hissetmeseniz ve o kişi sürekli sizin etrafınızda olup size baksa ( o kişiden nefret etmiyorsunuz sakın öyle anlamayon sadece hiçbir şey hissetmiyorsunuz ) bu durum sizi ne kadar rahatsız eder yoksa sorun olmaz mı

2-bir kız siz yüzünüzü çevirene kadar gözlerinize bakmalı mı yoksa baktığınızı gördüğü an başka yere mi bakmalı hangisi daha etkileyici ( cnsel anlamda değil tabi )

3-ve şu birinci maddedeki kızın sizinilginizi beğeninizi çekmesi için ne yapması gerekir :DD

0|1
0|24

En İyi Erkek Görüşü

• 1-kesinlikle rahatsız etmez nasılki erkeklerin sizden hoşlanması hoşunuza gidiyosa bizimde hoşumuza gider birilerinin ilgisini çekmek

2-ben yüzümü çevirene kadar bakmamalısın bence ben baktığım anda kaçıracaksın gözleri ufak tefek utangaç gülüşmeler şart

3-mutlaka bi yolunu bulup konuş ama sonuç için acele etme biraz oluruna bırak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• bir kızın ilgimizi çekmesi için gelip konuşması en güzelidir.

0|0
    0|0
  • Çok zor bir soru

Bi kızdan hoşlanmıyorsam sürekli bana bakması etrafımda olması beni rahatsız eder. Ama aynı ortamlarda ara ara kesişmeler daha etkili olur. Onu etkilemek için üzerine gitmemen lazım. İlgiyi alakayı birden kes dikkatini çekecektir

1|0
    0|0
    • hoşlanmamak derken nefret anlamında değil yani normal biri sadece hoşlanma anlamında ilgin yok diye düşün

• Tamam bende o anlamda düşündüm zaten. Nefret etsem ayrı tepki veririm

• 1-)Çok abartmazsa sorun olmaz hatta benim hoşuma bile gider.

2-)Eğer güzelse bakımlıysa bakması hoşuma gider fakat değilse benimle göz göze gelirse beni rahatsız ediyor pek umut vermek istemediğimden gözlerimi kaçırmaya çalışıyorum

3-)Onunla tanışmaya konuşmaya çalış zaten seninle ilgileniyorsa tavırlarından belli olur

0|0
    0|0
  • eveet anlaşılan küçük bir arkadaşımızla beraberiz bu sorumuzda :)

şimdi küçüklüğümü düşünüyorum, bana bakan kız güzel bir kızsa bu hoşuma giderdi istediği kadar baksın. ama güzel değilse rahatsız olurdum valla. beğendiysem gider konuşurdum.

sürekli bakmasındansa baktığını farkettirmesi ama dik dik bakmaması daha sevimli bence. dediğim gibi kız güzelse iksi de sorun değil ama biraz kaçamak olması daha iyiydi.

birinci maddedeki kız zaten ilgimi çekmiş olurdu dediğini yaptığında :)

0|0
    0|0
  • ilgimi çekmesi için etrafımda dönemsine gerek yok.herkesin kafasında bir tip vardır.eğer uyuyorsa ya da yakınsa zate ilgimi çeker.hiç birşey hissetmiyorsam şansı yok.ama tanışabilir sohbet edebilirim.

0|0
    0|0
  • 1. Pek takmam

2.Gözlerimin içine dokunmalı bakışları kaçırmamalı bakışlarını

3.Yanıma gelsin tanışalım

0|0
    0|0
  • 1.Öle uzaktan sevsin problem olmaz

2.Göz göze bakıp gülen kaybeder oyunu oynamıyoz altı üstü bakışoz :D

3.Kim olduğuma bağlı :D

0|0
    1|0
  • 1- tatlı dille herşeyi anlatırım.

2- yüzü çevirene kadar bakmalı tabi. (utanıyorsa bilemem)

3- dürüst ve sempatik olması yeterli.

0|0
    0|0
  • İlk maddedeki gibi hiç bir ilgisi yoksa erkeğin eğer kız hiç uğraşmasın. Olmaz o iş :

0|0
    0|0
  • 1-) biraz rahatsız eder belki ya da baksın falan derim ya da gider konuşurum hoşlanıyosa gitsin kendine başkasını bulsun diye..

2-)ikisi de çok etkiler karar veremedim :)

3-) kişinin aradığı özelliğe bağlı değişir git konuş sen en iyisi :)

0|0
    0|0
    • henüz açılmadım ama anlarsa diye her şeye hazırlıklı olmak anlamında sorduğum bir soru :)

• o mümkün değil gibi aslında çekinen biri değilim ama bu konuda geride olmak daha iyi :)

• sen bilirsin :)

• Direk göze bak kafayı çevirme ,erkek beğenmiyorsa olmaz çoğu kez ,uğraşma. Etrafında dolanarak egosunu tatmin edersin bu da hoşuna gider

0|0
    0|0
  • Yoo hiç bir sorun olmaz etrafımda olması aksine herkesin hoşuna da giderdi.Madem bu kadar ilgileniyor eğer tanışmıyorsam gider tanışırdım. :) Vee gözlerini çekme başka tarafa :P

0|0
    0|0
  • 1- sorun olmaz

2- baktığımı gördüğü an çevirmeli bakışını

3- yakın olması ve ilgisini hissettirmesi yeterli..

sonuçta öküz değilim bende anlarım..

0|0
    0|0
  • 1.İstemezsem istediği kadar dolaşsın ben gene istediğimi yaparım

2.Bön bön bakmasın yeter onun dışında istediği zaman çevirsin

3.İlgimi çekmezse ne yapsa umurumda olmaz ancak birisi ona zarar vermeye kalkarsa insaniyet namına yardım ederim

0|0
    0|0
  • Ben biraz ağırdan alırım.. Hatta kızın ilk adımı atmasını beklerim.. Aksi taktirde hoşlansam dahi belli etmem..

0|0
    0|0
    • peki saçma gelebilir ama erkelerin %kaçı senin gibi düşünür yani aklımdaki kişiye en yakın cevabı verdin de

• benim böyle düşünmem aslında iyi değil; kızlar genelde ilk adımın karşı taraftan gelmesini bekler.. benim gibi ağır olanlar çok yoktur.. yüzde veremem ama azınlık grubundayım diyebiliriz..

• 1 e cwp : çok ilgi biraz ona karşı bişi hissetmeye sebep olabilir

2 ye cwp : bi bakışı yeterlidir gözleriyle taciz etmesini manası yok :)

3e cwp : 1 de söledim zaten :)

0|0
    0|0
  • hıcbısey yapmasın bu nasıl bır soru sen heyecanla herseyı bırbırıne karıstırmıssın cok sacma anlattıkların

0|0
    1|0
    • olabilir aslında her madde farklı biri için :D

• Müthiş Ego olur erkek için :)

0|0
    0|0
    • yani rahatsız etmez dimi peki kız güzel değil diyelim yine müthiş ego olur mu hani soruyu kendim için sordum çirkin değilim kesinlikle :) ama herkesin güzellik kavramı farklı beğenilmeyebilirim o kişi tarafından

• Kızlar bana hasta ve hep etrafımda izlenimi her zamn iyidir bunun tam tersi kadınlar içinde egodur sanırım ;) hoşlarına gider yani...

• sevmediğim kız gözlerimin içine bakarsa sinir olurum

0|0
    0|0
    • yalnız nefret etmiyorsun sıradan normal bir kız sadece ona karşı bir şey hissetmiyorsun yine mi sinir olursun :((

• sevmiyorsam olurum

• böyle bi kız vardı.artık öyle bunalmıştım ki sahte bi sevgili üretmek zorunda kalmıştım

0|0
    1|0
  • 1- öyle bir kız vardı ve çok sinirimi bozuyordu ama başka bi kız olsa nasıl olurdu bilmem

2- göz göze gelince gözünü kaçırmalı tabi ama az da olsa manalı baksın :)

3- yani eğer kıza karşı nötrsem, bana sosyal ve zeki bir kız olduğunu bir şekilde gösterirse etkilenebilirim :)

0|0
    0|0
  • 1-Ego tatminiyle alakalı. Egomutatmin etmek istiyorsam baksın dolaşsın köpeğim olsun sıkıntı olmaz :)

2-Baktığımı görünce kafasını çevirsin daha hoşuma gider.

3-onun için özel oldugumu hissettirsin.

0|0
    1|0
  • kaçarım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...