Meireles kaç maç ceza alacak?

Meireles hakeme eliyle işaret yapıyor sonra tükürüyor bakalım Meireles kaç maç ceza alacak?

Güncellemeler:
Sonunda hakettiği cezayı aldı

0|0
544

En İyi Erkek Görüşü

• bakalım uefaya sahte belge verip takımını avrupadan men ettiren sonrada senet alarak bırakıp giden federasyon başkanı! yıldırım demirören, o çok sevdiği fenerbahçesinin futbolcusuna ceza verebilecek mi?

sene başında enginin boynunu vurup sırıtan, geçen sene kupayı atıp kaçan bu malum şahısların ne yapacağı çok belli.. aynen şikede işledikleri prosedür...

aşama 1 *bölgesel örtbas

-tükürme olayı yokmuş gibi davranılır...

aşama 2 *göstermelik ceza

-hakeme el hareketinden 5 maç, tribünlere hareketten 1 maç toplam 6 maç ceza

aşama 3 *basın yolu ile galeyan

-engin baytara 11 maç az diyenler bu sefer 6 maçı şok şok şok ağır ceza diye verir

aşama 4 *fener cezaya itiraz eder

-malum kurulların ellerinde oldugu tapelerden belli

aşama 5: *ceza indirimi

-kurum yalandan değerlendirme yapmış gibi, 5 maçlık cezayı 3 maça, 1 maçlık extra cezayıda para cezasına cevirir...

sonuç: meireles noelden sonra sadece ilk 2 haftayı kaçırır (o da arada türkiye kupası maçı yoksa)

sonra sahalara geri dönüp tükürmeye devam eder

biz de gerçekten yüzüne tükürülesi adamların çıkıp futbolun marka değeri konuşmalarını dinlemeye devam ederiz

haydi hayırlı işler 3. dünya ülkesi mantalitesine bürünmüş canım ülkem

2|5
    0|1
    • meireles tükürmemiş diyorlar şimdi de görüntülerden. şirkette olduğum için izleyemedim ama eğer gerçekten tükürmemişse diğer kamera görüntülerini neden bu kadar geç gösterdi lig tv? enterasan işler bakalım ne çıkacak

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Engin in davranışından daha ağır bi uslüp bence.Ama şu da olabilir hakem sana söylüyorum bekir sen anla durumuda olabilir sdfasfgag hiç bisey olmaz tüpçü amca 2-3 maç cezayla kurtarırr febeyi.

0|5
    0|1
    • fatih terimin cezası açıklandımı kaçırdım da ben tüpçü onudamı korudu acaba?

• neris öyle bir anlatıyorki engine üzüldüm yahu boşu boşuna ceza almış tüh tühh

• beberuhi üzülmek fenerlilerin kaderi olmuş artık teselli etsemde işe yaramaz meireles e 3 maç ceza verirler ohh enginden az ceza aldı der teselli edersin kendini

• fatih terimin cezası nasıl unutulduysa buda unutlur...

0|3
    0|4
    • helal olsun arkadaşım niye gizlendin ki çok doğru söyledin bu ülkede bülentler hagiler hakemi tekme tokat dövdüler küfürleri söylemiyorum bile hep zaten başkasına olunca konuşur bunlar

• alisamiyende bunu kaldırdık günün sorunlusu diye:))))

• neyse çocuk sana ilköğretim hayatında başarılar dilerim:) okumayı öğrenir ve adam olmayı denersin inş.:) bu böle bu cahillikle bi yere gitmez. anladın mı yazık sana acıdım valla gözlerim doldu:)

• Engin e 11 maç verilmişti bence daha fazla verilmeesi gerkiyor ..

1|7
    0|4
    • yuhh be meireles hakemi dövmeye çalışmadı ama

• hemde nasıl :) çok iyi oldu

• Azizle tüpçü bu konuda toplantı yapıyor şikeyi nasıl kapattılarsa bu cezayıda kaldırırlar

• 3 diyolar ya hayırlısı..

0|0
    0|0
  • adamın gördüğü ilk kırmızı kart normal o kadar tepki vermesi :D

tff şöyle diyor

41 (1A): TFF veya mensuplarına, müsabaka görevlilerine, futbolculara, yöneticilere veya diğer ilgili kulüp ve kişilere, hakaret eden, söven, tehdit eden veya herhangi bir şekilde kişilik haklarına saldırıda bulunan futbolculara 2 ila 5; fiillerin müsabaka görevlilerine yönelik olması halinde ise 3 ila 7 müsabakadan men cezası verilir.

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 43

• ultraslan'ın açıklamasından;

Eğer bugün, yarın yada bir gece yarısı değiştirmezseniz, yönetmelik şöyle diyor;

MADDE 36: SPORTMENLİĞE AYKIRI HAREKET

(1) Sportmenliğe veya spor ahlakına aykırı hareket eden, tutum ve davranışlarıyla TFF'nin saygınlığını zedeleyen ya da futbolun değerini düşüren,

(a) Bir ila üç müsabakadan men

MADDE 42: KİŞİLİK HAKLARINA SALDIRI, HAKARET ve TEHDİT

(1) TFF veya mensuplarına, müsabaka görevlilerine, futbolculara, yöneticilere veya diğer ilgili kulüp ve kişilere, hakaret eden, tehdit eden veya herhangi bir şekilde kişilik haklarına saldırı;

(a) Futbolculara iki ila beş; fiillerin müsabaka görevlilerine yönelik olması halinde ise üç ila yedi müsabakadan men cezası.

Karşılaşmanın Hakemi Halis Özkahya'nın şahsına yapılmış bu çirkinliğin aslında Türk hakemliğinin itibarına ve bağlı olduğu siz federasyona yapıldığını idrak edeceğinizi, söz konusu tükürüğe yarabbi şükür demeyip gereken cezayı vereceğinizi umuyoruz, bekliyoruz ve izliyoruz...

0|2
    0|0
  • burda bi şuclu varsa meires değil macı satan hakem dir hayatında ilk defa derbiye cıkıyor her pozisyona faul diyor en basitinden galatasarayda 10 faul yapan adam sarı kart dahi almaz ken fenerbahçeli oyuncu tek faulünde sarıyı yiyor ve meires hayatında ilk defa kırmızı kart görüyor

caner faul yapmadığı halde faul calıyor adam tac cizgisinin orda rövasataya kalkıyor hangi akla hizmetse topada vuramıyor yere düsüyor noldu abi caner faul yapdı sktr git yok daha neler

onu gecdim gecen bi maçda adamın biri küfür ediyor caner gene tac cizgisinin ordan yürürken kırmızı yiyor sonra fenerbahçe şikeci oluyor nasıl oluyorsa artık ben meires yerinde olsam hakeme girerdim adama hakaret etse daha iyi kırmızı kart veriyor adamın kariyerini zedeliyor ve eminim o hakem tarihe gecer ileride sorarlar adama hayatınızda bir kere kırmızı kart almısınız bunu neye bağlıyorsunuz

türk hakemlerinin i*neliğine dese mac satmalarına dese haklı adam

0|2
    1|6
  • bülent korkamzlar hagiler bu ülkede ceza almadan futbolu bıraktıysa meirelese verilen her ceza benim içimi acıtır arkadaş

0|2
    1|5
  • 2 maç alır.fazlasını vermezler

1|1
    0|1
  • engin 11 mac almıştı meirelesinde 12 13 almazı lazım

0|3
    0|1
  • 14 maç alır.

0|2
    0|2
  • Şu en üsteki gizli kullanıcı bayan mümkünse futbolu takip etmesin

0|3
    0|0
  • en az 5 maç ceza almalı bence

0|2
    0|0
  • adam gercegi sölemiş hakem aynen öylee

0|1
    0|3
  • kına yak en güzel yerinee

0|0
    0|1
  • Valla hakemi itti diye 11 maç ceza verenler

Eğer adil bir yönetim içindelerse en az 11+ ceza vermeliler.

Neden bu kadar ağır ceza verilmeli ki diyenler varsa biraz nette meireles in yaptıklarının fotoğraflarına baksınlar...

0|1
    0|0
  • Büyük ihtimal 5-8 maç ceza alır, yanlız şöyle bir şeyde var ki Meireles futbol yaşamında ilk kez kırmızı kart görüyor Türk futbolu işte. :)

0|1
    0|0
  • Ben nasıl Galatasaray'lı olduğum halde Engin Baytar'ın yüksek ceza almasını istediysem, bu meirelesin de en az 3-7 maç alması lazım

0|0
    0|0
  • 5 verirler iyi halden 2 ye iner portekizli diye cezası kalmaz ve birde fenerli diye sonunda tff kendi kendine ceza verir:)

0|0
    0|1
  • almıcak.alırsada bir ya da üç maçla yırtıcak.sırf polemik olmasın diye olucak o da. not: Galatasaray'lıyım.

0|0
    0|1
  • Rahat 3 maçı var..

0|0
    0|0
  • canerin masumiyeti kanıtlandığı halde iki maç ceza aldıysa, muslera direk kırmızı kart görüp bir maç ceza aldıysa, bu ortamda meireles sezonu kapatır herhalde. ülkemizin futbolunda adaletin terazisi bozuk :)

0|0
    0|0
  • 2 maç sanırım

0|0
    0|0
  • ömür boyu inşallah

0|2
    1|0
  • Farketmez varlığı yokluğu belli değil zaten .

0|1
    0|2
  • Erkekler Devam
    23
Yükleniyor...