2-1 Aralık! Fener için kıyamet erken koptu diyenlerden mısınız?

Bekirin bu hali ne olcak top bekirindi herhalde o yüzden oynadı.

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Fener için kıymet geçen sezon şampiyonluk maçında koptu. Artık iflah olmazlar :)

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• bişi olmaz fener yapışır gene ensesine gs nin kaçış yok.

0|2
    3|1
  • ömrü hayatımda ilk kez bi derbi sonrası tüm fenerlilerin sustuğunu gördüm ne burada ağızlarını açabilen var ne tanıdıklarım herkes sus pus ne takımmışız be arkadaş helal bize harbi 2-1 Aralık bu :)))))))))))

2|1
    0|0
  • o değilde volkan her maçta artislik yapardı akşam mal oldu kaldı :)

1|1
    0|2
  • facebooktan mı çaldın doğru söyle

0|0
    0|0
  • asıl kıyameti sezon sonunda yaşayacak fenevliler

2|0
    0|0
  • yazık bu ezıkbahceye

2|1
    0|3
  • TARRAK TARRAK SORU SORACAGINA DELİKANLI GİBİ ÇIK GS LIYIM DE.

0|1
    1|0
  • sadece şanslıydınızzz :)

0|2
    2|1
    • Tabi Selçuk o yüzden gol attı sadece şanstı.

• ya bırakında arenada yenin yanii o seyirciye ayıp olurdu yoksa.. 2 kere yendik hallerine acımıştım :D

• hep fener mi şanslı olacak birazda futbol şansıyla biz maç alalım yeter yani. kibirlerinizden ve insanüstü nefretinizden 1 gr. sıyrılıp kafayı çalıştırırsanız gs karşısında şanstan en son bahsedecek takım sizsiniz. arena'daki maçlar için ağzınızı doldura doldura yendik yendik diyosunuzda yahu geçen sene 29 şut atıp 3 kere geldiğiniz maçta bizi yendiniz, ondan önceki 80dakika tek kale oynadığımız maçta son 10 dk. 1 duran top 1 atakla maçı almıştınız. bu maçlarında hiçbirini siz hak etmemiştiniz.

• KOYDUK MU!

2|1
    0|0
  • fenerli futbolculara ders olsun öyle 2 maç kazanıp oyuncuların bi taraflarını kaldırmaya benzemez 2 gol attı diye adam vazgeçilmez oluyo nasıl iştir anlamadım

0|1
    0|0
  • Bir size bir bize derken, en son selçuk haddini bildirdi o.ç volkana.

1|1
    0|0
    • bakakaldı volkan çok etkilendı yazık.

• Kalsın mk. milleti evinden aldıracağım diye bağırmaya benzemiyor bu işler.

• Kişiliği bozuk aynen.

• bekir gerçek gs li oldu namıssız

2|0
    0|0
  • stadaydım çok güzel bır geceydı

0|1
    0|1
  • geçmişe mazii...

0|0
    0|0
    • fenerlisin dımı arkadaş siz kazansanız aylarca kutlama yaparsınız 6-0 lık maçı kaç senedır söyluyosunuz

• yanlış anladın sanırım.. biz sizi yenmeye alışık olduğum için demek yenseydik bu kadar sevinmezdik demek istedim..

• Tabi tabi alışıksınız:)

• iyi oldu iyi fener adına sevindim

1|0
    0|1
  • ne alaka ya salak mısınız

0|0
    2|0
  • Aykut kaldığı sürece fenev daha çoook kıyamet yaşar...Bekir golü attıktan sonra bakındı türübünlere ama öpüşecek taraftar bulamadı.Çünkü burası saraçoğlu stadı değil,burda gaylere ilgi duyan taraftar yok :D

3|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• bekir diye isim mi olur peh.

1|1
    0|0
  • 2 de 1 yeniyoruz ama bu iş sıkıcı olmaya başladı ehueheu :)) Kareografi süperdi seyirci süperdi fubolclar süper olmasa da kötünün(fb) çok iyisiydi :) Ama en süper olan haddini bilmeden arenaya kazanmak için gelen fenevin sahada cevabını almasıydı.Herkes çalışarak iyi olabilir ama büyük olmak başkadır GALATASARAY olmak başkadır bu böyle bilineee...

1|0
    0|0
  • haha :)) bence iyi oldu

3|1
    0|0
  • Rövaşata hilesini yanlış girdiler :/ Kendi kalesine rampapapam rampapapam

Öpücük hileside bir değişikti çiçeğim.

0|1
    0|0
  • Bekir ah bekir diyorum. Butun mac boyunca bekir sayikladim.

0|0
    0|0
  • odum koptukı bekır musıyı opcek dıe:D allahtan volkıyı optu:D

2|2
    0|0
Yükleniyor...