Sizce kim haklı biraz uzun ama okuyun lütfen...

Merhabalar. Biz üç çok yakın arkadaşız hepimiz 21 yaşındayız. bugünlerde aramız açıldı biraz ve sorunda kimin haklı olup olmadığına karar veremiyoruz hepimiz kendimizi haklı görüyoruz birbirimize sert konuşuyoruz. Buraya konu açalım farklı fikirleri görelim istedik.

Ben yaklaşık 1 ay önce 4 yıllık bir ilişkimi bitirdim. Ailelerle alakalı bi durumdu ve ilişki süresince bu sorunu çok fazla kafaya taktığım için aslında ayrılığı daha önceden kabullenip bitirdiğimi fark ettim. Geri dönüşü olmayacağını biliyorum ve benim için tamamen bitmiş bir ilişki.

Bu iki arkadaşımdan bi tanesi kuzeninden bahsetti bana çok iyi biri olduğunu ailesinin çok iyi olduğunu iyi anlasıcağımızı falan düşündüğünü söyledi ve bunları anlatınca benimde içim çocuğa çok işindi ve eğer oda isterse tanışmak istediğimi söyledim.

Arkadaşım kuzenine çok iyi anlaşabileceğin bi arkadaşım var aranızı yaparım diye bahsetti. Çocukta çok merak edip resim iştedi. Akşam resimi aticaktı arkadaşım. Fakat akşam beni aradı ve çok düşündüğünü tanıştırmasının doğru olmadığını söyledi. Sebebi ise benim eski erkek arkadaşımın vebalini almış olurmuş.( not: eski erkek arkadaşımla bir arkadaşlıkları yok sadece gördükçe selam verirler birbirlerine okadar) bende bunun çok saçma olduğunu bu düşüncesine anlam veremdiğimi söyledim . Sonuçta benim için tamamen bitmiş bir ilişki bu ve artık benim naptığım eski erkek arkadaşımı ilgilendirmez diye düşünüyorum. Sadece eğer aramızda bişey olursa eski sevgilimin üzülmesini istemediğimden bir müddet gizli tutarız yoksa sana çıkışabilir sen tanıştırdın diye dedim. Birde son olarak biz anlaşarak ayrıldık sevgilim ayrılırken arkadaşlarıma size emanet ediyorum yanında olun destek olun üzülmesine izin vermeyin demişti. Arkadaşımda böyle bişey yapamam seni bize emanet etti diyor. Buda bize çok saçma geliyor. Şimdi sormk istediğimiz soru burda gerçekten vebal almak gibi birşey söz konusu mu ? Yoksa eski eskide kalmıştır artık onu ilgilendirmez mi . Biz iki kişi bu arkadaşımın saçmaladığını düşünüyoruz. Oda sonuna kadar haklı görüyor kendini isterseniz benimle konuşmayın arkadaşlığımız bitsin ama bu işin doğrusu bu diyor( yanlış anlaşılmasın benim sınırım çocukla tanışamamak değil umrumda bile değil ama benim sınırım arkadaşımın vermiş olduğu bu anlamsız tepki)

İkinci sorun ise bu arkadaşımızı sevgilisiyle ben tanıştırmıştım. Daha ilk buluşmalarında diğer arkadaşımızın hiç kimseye anlatmaması gereken bir sırrını anlatmış çocuğa. Biz bunu duyunca şok olduk anlattığına kesinlikle eminiz ama. İlk sorduğumuzda ben öyle şey yaparmıyım saçmalamayın falan diye yalan söyledi. Şimdi biz herşeyi yüzyüze konuşmak istiyoruz ama hala herşekilde kendini haklı görmesi bizi delirtiyor. Bu iki konu hakkında siz neler düşünüyorsunuz yorumlarınız bizim için önemli

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• siz ikiniz haklısınız. o üçünki kişi de birşeyler var. başka bir ucuncu kişi bulun yolunuza devam edin. ayrıca kuzeninden felanda vazgeç sen kendin birisini bul.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• vebal almak falan onun ürettiği bahane bence. sonuçta ayrılmışsın, ilişkini bitirmişsin. bence önce "kuzenimle tanıştırayım" deyip sonradan vazgeçmesinin arkasında başka bir şey var. üstelik her arkadaşlıklarda olur bazen fikir ayrılıkları. neden hemen "isterseniz arkadaşlığımızı bitirin"e getirmiş ki durumu.

0|0
    0|0
  • senin bu arkadaşın 200 lü. bugün iyi davransa yarın arkandan kazık atar.dikkatli ol. hinayet içten pazarlıklıııı.

0|0
    0|0
  • gururu bır kenara bırakıp hepınız bırbırınızden ozur dıleyın ve ınatlasmayın

0|0
    0|0
  • bunu kim okur ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 0|0
    0|0
  • lo get bu kadar uzun hikaye okunurmu bu kadar uzun okusaydım oxford a giderdim... barışın gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...