Nasıl daha duyarlı olmasını sağlarım?

Arkadaşlar empati kurarak yardımcı olacağınızı umuyorum.. Eşim monoton yasamayı huzur olarak kabul etmiş süpriz nedir bilmeyen iltifat etmeyen genelde eleştirici yapıda biri ben biraz duygusalım karşısında güçlü durmaya çabalaşamda gerçekten çok inciniyorum onunla defalarca konuştum açık açık, yazı yazdım okumasını sağladım ama o herseferinde bir sorun olmadığını abarttığımı söyledi beni sahiplendiğini onun için değerli olduğumu hissetmiyorum kendimi sorgulamaktan özgüvenim de zedelenmeye başladı histerik olmaktan korkuyorum bir bebek yapıp bu yoğun sevgimi ona aktarıp ona karşı onun gbi mi olsam diye düşünüyorum bazen ... Ne yapmalıyım strateji mi uygulamak lazım bu durumda? yardımlarınızı bekliyorum..

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• daha iyi iste kimse onla olmaz seni aldatamaz

bütün kadinlar iligili erkek sever ama öyle bi dünyayok evlenince cogu böyle

ikinci sansini deneme bunla kal dayagi küüfürüde yoksa cekilir daha berbatina düsersin

anca parali iliskiden baska iliski bulmaz oda onu tatmin etmez

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kaçan kovalanır hesabı, sen ilgi göstermedikçe oda ''NE OLDU BU KADINA'' diyecek. sana nasıl cevaplar veriyorsa sende o tarz cevaplar ver.ama oyunu fazla uzatma. sarpa sarmasın.

0|0
    0|0
  • O odun bükülmez demedi deme ayrıl kaç git oralardan .

0|0
    0|0
  • tanımadan evlenirsen olacağı bu ne diyelim ki... Çocuk iyidir en azından kendini rahat hissedersin kAfanı meşgul eder

0|0
    0|0
  • kaç senelik evlisiniz, önceden ilişkiniz nasıldı? bunlara göre değişebilir durum. sanırım iletişim sorunu var aranızda. çözmeye çalışmalısınız, bu da konuşarak olur. belki bir profesyonelden yardım da alabilirsiniz. genç bir çiftsiniz sanırım.

0|0
    0|0
    • 3,5 yıllık evliyiz evlenmeden önce ve ilk zamanlar çok daha farklıydı ilgisi gösterdigi deger tabi o zamanlarda farklı problemlerimiz vardı sorumluluk alma vs. gibi yaş ilerledikçe bunları çözdük fakat böyle bir sıkıntı cıktı ortaya iki yıl kadar önce bosanma raddesine gelmiş evliligi kurtarmak için maddi manevi yükü alarak alanında uzman bir terapiste gitmiştik daha sonra düzeldik ama su son bir yıldır yine aynı terapiste ayıracak bir bütcem yok şu an malesef...

• anlıyorum seni. aslında evliliğiniz monoton hale gelmek için henüz yeni sayılır. terapistten ziyade burada veya çevrendeki kadın arkadaşlar daha iyi yardımcı olabilir sana. umarım düzelir.

• İçinde yoksa kı**nı yırtsan işe yaramaz

0|1
    0|0
  • içinde çoksa birazcık sevgi, asla değişmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Akisina birak. Sende kendini biraz geri çek o mutlaka sana dönecektir. Az biraz sabret. Bunun için çocuk yapmak dogru bir fikir degil, bu sefer esim bebekle ilgilenmiyor dersin. Ilk önce aklini kullanip kendini biraz geri çek, esin sana zamanla dönecektir. Baktiki sende bir degisiklik var o ileri adim atacaktir kayip etme korkusundan.

1|0
    0|0
  • ben bu durumu anlamıyorum işte..evlenene kadar her türlü süpriz bir sürü jest..evlendikten sonra zamanla hepsi yok oluyo sıradan bir hayat haline geliyo.. insan evleneceği kişinin tanıdığı haline evet diyo kabul edip evleniyo ama sonrasında hiç görmediği bilmediği olumsuzluklar yetmezmiş gibi kaybolan güzel şeyler.. kadınlar genelde evlenince iyi yönde değişir kapris biter naz biter, daha sabırlı olu ama erkekler se tam tersi.. bence on yıllık evli bile olunsa her zaman erkek , karısını kaybetme korkusu barındırmalı içinde.. çünkü kadın konuşur çözüm arar sitem eder söyler söyler söyler..sonra bakar ki birşey yok, tek kelime etmeden çeker gider...

0|0
    0|0
    • evli beyler okusun bu yazdıklarınızı .. yılları zehir oluyor birçok evli kadının bu bahsettigimiz seyler yüzünden mutsuz bir evlilikleri oluyor.

• Evet koyumavi banada ailem kendimi geliştirecek seylere yönelmemi söylüyor enerjimi ilgimi baska yere aktarmam degiştirebilirmiş herşeyi bu zor geliyor şu an belki bir kısırdöngü de kaldıgımdan ama sen de yasamıssın sanırım kulak asmakta fayda var..

• kesinlikle..dünya sadece onların etrafında dönmüyo ve hiç bi erkek vazgeçilmez değil

Yükleniyor...