Her Allah'ın günü rüya görüyorum

Kaç senedir bu böyle. Bir insan hergün rüya görür mü yaa, rüya da değil kabus. Her gece en az 2 defa görüyorum sabah uyandığımda kendimi çok bitkin ve halsiz hissediyorum. Yorgun uyanıyorum.Baş ağrısı desen, özaten hiç geçmyiyor.. Bıktım artık, yokmu bunun bir çözümü :(

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• bak sana i-doser tavisye edeceğim bana güven ve uygula lütfen hotfile.com/dl/147057281/8060e55/Sleeping_Angel.mp3.html bu mp3 dosyasını indir uyumak istediğin zaman karanlık bir odaya geç gözlerine bi bez ört ve kulaklığı takıp sırt üstü uzanıp bunu dinle bebekler gibi uyuyacaksın bnun farklı farklı etki yapanlarıda var istersen mesaj atabilirsin ama hiç bir şekilde rahatsız edilmemen gerkiyor ve son ses açma istediğin ses düzeyinde aç rahat olacağın ve bunu en iyi cevap yaparsan sevinirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• yorgun yatıyorsan ve kafanı bir şeylere takıyorsan görürsün bir şey düşünerek yatarsdan görürsün çok açıklaması var

0|0
    0|0
    • senelerdir hep kafami biseylere takacak degilim yaa :(

• senelerdir kafana birşey takıyorsun demiyorum bir gün kafana takarsın bir gün yorgun olursun güzel birşey düşünür uyursun insnalar çogu zaman rüya görür ama hatırlamaz bir kaçını hatırlıyoruz işte işimize yarayanları :)

• ılık sut iç, bıraz egzesiz yap. guzel seyler dusunerek uyu

0|0
    0|0
  • bende hiç rüya görmüyorum ya uyurken bile atraksiyon yok arkadaş

0|0
    0|0
  • Psikoloğa gil o kabuk artık senin takıntın olmuş bilinçaltında dans ediyo.

0|0
    0|0
  • sanırım fiziki yapın biraz fit..

0|0
    0|0
  • Dua edip yatmayı dene.

0|0
    0|0
    • Ilkokuldan beri bi gece bile dua etmeden uyudugumu bilmem... Kar etmiyor :(

• Bir psikolog'a görün,belki yararı olabilir. Biraz yatıştırıcı iyi gelebilir :)

• ayet ve duaa okuyarak uyumayı denedinmi

0|0
    0|0
  • Bende hiç rüya görmüyorum nasıl işse :D

0|0
    0|0
  • masturbasyon yap yat bebek gıbı uyanırsın...

0|0
    0|0
  • yatağın yönünü değiştir.

0|0
    0|0
  • yatmadan yasin oku

0|0
    0|0
  • içipte yat :P

0|0
    0|0
    • Oyle bi ihtimal yok ama sayet bir gun ickiye baslarsam deneyecegm :)

• 2 duble rakı iç yat sabah seni zor kaldırırlar :P

• rüya bu görünürr yapacak biş iyok :)

0|0
    0|0
  • normal olanıda bu değil mi rüyada napıyorsun

0|0
    0|0
    • Her gun ruya gormek mi normal olan? Ya ölüyorum ya öldürülüyorum ya kavga oluyor. Ya birilerine iyilik yapmaya calisiyorum ama elime yuzume bulastiriyorum. Ohoo neler neler.

• yatmadan bi 2 dua oku bence

• normaldir

0|0
    0|0
  • yattığında ayet el- kürsi oku.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben de hergün ruya görürürüm..Hatta bazen uyanırım aynı ruyaya tekrar devam ederim :D Bazen de gördüğüm ruyalar aynı gün çıkar..Aslında ruya olayı çok farklı bir mevzu hakikaten.Ama şeytanın verdiği bir vesvese ağırlık varsa üzerinde okumadan yatma geceleri.Özellikle bu safer ayının ilk günü 320.000 belanın yeryüzüne indiği bir ayda.La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil aziym.bunu her gün 100 defa okuyun.Normalde de ayetel kürsiyi bol bol oku inş.düzelir canım

0|0
    0|0
  • yatarken cok fazla şey düşünüyo olabılır mısın? :)

0|0
    0|0
  • Ben de hic gormuyorum.ya da hatirlamiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...