Spor hakkında tecrübeli arkadaşlardan yardım?

Merhaba öncelikle,
1 hafta önce spor salonuna yazıldım şu an kilom 83, vücudumdan gayet memnunum. Tek sorunum hafif çıkmış göbek ve bu göbeği sadece koşu bandında km 6.5 - 50 dakika yürüyüş ve sonra 9 km hızda 10 dakika koşu ile eritmem mümkün mü? Eritilirse ne kadar zamanda düz bir karna sahip olurum. Sadece göbek kolum vb yerlerimden sıkıntım yok

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• O gobegi diyetle eritecen sporla siklastircan abicim. Kosuya devam👍

0|0
    0|0
    • Tahribi ne kadar sürede karın olmasına gerekene döner? Kas değil amacım

• 1 ayda dumduz edersin o karni 2 hafta da degisimi gorursun ama hamur isi ve yagli seyler yemicen bol su icicen bol bol kosmaya devam edicen hocam

• Tamamdır kardeşim ağzına sağlık

Kızlar Ne Diyor 1

• Yahu bu kadar zorlama. 30 dakikalık yürüyüş/koşu yeter. Biraz egzersiz yaparak hem sıkılaş hem de kas yap. Bence çok daha iyi olur. Boyunu bilmiyorum ama sanırım 75'e falan düşersen göbek kalmaz. Biraz kas yapın Türk erkekleri göbek göbek nereye kadar

0|0
    0|0
    • Unutma bir de beslenme çok önemli

• Ben 83 kiloyum şu an. Doğal derken patates kızartması yasak diyolar ben bahçede yetiştiriyorum kendim domatesime kadar ne ararsan var?

• Yahu yağlıdan da uzak dur bunu da biliyorsundur. Yani istersen beslenme programi da hazırlarım baya 10 yaşımdan beri spor ve zayıflama işleriyle kafayı bozmuş durumdayım. Ama uymayacaksan hiç yorulmayayım. Hedef kilon ne bilmiyorum ama 1 ayda gider heralde göbek

Erkekler Ne Diyor 4

• Kesin bir yanit vermek mumkun degil ama etkisi olur kesin. Bu arada mekik programlarina daha fazla agirlik verin.

0|0
    0|0
  • Aynı zamanda agırlıkta calısmalısın. Ve en önemlisi yiyeceklerden aldıgın kalori harcadıgın kaloriyi geçmemesi lazım. Ayrıca tuz şeker kola çikolota ekmek filan bırakman lazım.

0|0
    0|0
  • elbette faydası olur fakat diyet şart sağlam ve bilinç li diyet olmaz sa yaptığın sporun hiç anlamı olmaz

0|0
    0|0
    • Acıkcası boğazdan kısılması işime gelmiyo çokta yemiyorum ama ekmeği kes diyo hoca sigara kadar aşığım ekmeğe. Eskiden çok yerdim kilo almazdım şimdi neden böyle peki?

• dostum yanlış anlama haddim değil sonuçta hoca da değilim ama ben ekmeği kes demem tam tersine ye ama kepek çavdar tam tahıllı dönüşümlü olarak bunları kullan beyaz ekmek yok :)

• Aynen en son çare o artık ağzına sağlık paşam :)

• Ne kdr kosarsan kos beslenmene dikkat edersen daha etkili olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...