Kapat

Evde karın kası yapılabilir mi?

evde kendi kendimize çok fazla alet olmadan karın kası omuz ve pazu çalıştırılabilinir mi?

Güncellemeler:
herhangi bir önerisi olan veya nasıl yapılabileceği hakkında bilgi veren olursa sevinirim

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• çalışılır aga. ben çalıştım.doldurdum çantaya ansiklopedileri, kaldır- indir-kaldır -indir. iki sandalyenin arasında şnav çektim. bir kas yaptım DEHŞET. Ama sonra vücutta dinmek bilmeyen kas ağrıları, gün boyu bitmeyen yorgunluk. bıraktım evde çalışmayı. memeler hafif sarktı. zamanla toparlandı gerçi. o yorgunluğu atmak için çalışmayı bırakmamak gerekiyormuş. bana göre değil. dene derim sana...tecrübe olur.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• çok fazla emek verirsen yapılır

0|0
    0|0
  • gunde 200 mekık 100 sınav 50 barfıks cekersen duzenlı olarak her turlu yapıyorsun dene gor

0|0
    0|0
  • olur, ben sabah kalktigimda 50 sinav ve gece yatiryorken 50 sinav yaparim senelerdir ve baya karnimda kas var belli oluyor yani ve kollarimda zaten var o gende zaten köylü cocugunun ogluyuz

0|0
    0|0
  • evde her türlü kası yaparsın lol kası karın kası kanatlar sadece her gün beli bi sayıda cekmen lazım aksatmadan aylarca buna urasman lazım ben evde karın kası kol kası göğüs kası herpsini evde çalısarak yaptım

0|0
    0|0
  • normal mekik hareketi çok iyi olur biraz zaman alır ama faydasını görürsün, bunun yanında yedigine içtiginede dikkat etmelisin

0|0
    0|0
  • Tabi ama bi hocaya danış öyle kafana göre yaparsan olmaz

0|0
    0|0
  • ewde en iyi yapılacak kas Türk Kasıdır :)

0|0
    0|0
  • yapabilirisin bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...