Dünyanın en iyi vücut geliştirmecisi hangisi sizce?

Her ne kadar gönlümüz kaiden yana olsada aradaki farklar baya açık. Phil kaiden daha iyi bu fotoda daha iyi anlasilir. mr. olympia yaklasiyor sizce kim şampiyon olur. Bu arada bilmeyenler icin soyliyim mr. olympia yılda bir yapilan en iyi vücut gelistirmecinin yapildigi yarismadir. her ne kadar vucutlari bize estetik gelmesede onlarin bu spor icin nelerden vazgectikleri nelere katlandiklari cok fazla. Eger merak ediyorsaniz GENERATION IRON belgeseleni izlemenizi tavsiye ederim. Saygilarimla :)
Dünyanın en iyi vücut geliştirmecisi hangisi sizce?

Güncellemeler:
Bu arada soylemeyi unuttum bu 2015 yarismasindan bir kare. dunyanin en iyisi derken yanlis yazmisim.2015 yilinda dunyanin en iyisi olcak :)
Tabi ki :)

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Jay Cutler tam dayaklık ama :D
    Ronnie Coleman ve Anorld efsane zaten.
    Bence Phil Kaiden daha iyi. Dennis Wolf da iyi bence. Eskilerden Paul Dilleti severim.
    Hepsi inanılmaz vücutlara sahip.
    Ama estetik olarak Lazar Angelov (konu dışı)

0|1
    0|0
    • Neden jay dayaklik ki

• Bunlar hep ilac ilac igneyle boyle oluyolar! Puahahahab ne guluyom ya bunlara

• Yav he he demek gerekir bunlara :)
      Senelerce düzenli çalışıp, beslenen bu adamlara ilaçlı iğneli demek onlara haksızlık olur. Tabiki steroid alacaklar steroidsiz kas kütlelerini bu hale getirmeleri imkansız.. Ama senelerin emeği, sıkı beslenme, sıkı antreman ve daha nice emekleri göz ardı etmemek lazım

Kızlar Ne Diyor 2

• Ronnie coleman ve markus rühl. gerci markus mr olympia olamadi galiba ama olsun cani sagolsun :D

0|1
    0|0
    • Vayyyy ablamiz. coleman zaten en buyuklerden. ben 2016 dicektim de unuttum. Kusuruma bakmayin. duzeltcem simdi. bende en iyisi karakter yonunden de jay cutler. cok begeniyorum kendisini

• O istanbula gelmisti bostanciya. ya gorsel olarak hicbirini begenemem cunku cok fazlalar ama hepsi kendince basarili bence.

• Coleman seda sayana katilmisti adami ne hale soktular ya ben utandim kendimden yeminle. jay de beyaza katilmisti

• ıyk.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu fotogtafta phil daha iyi ama genel olarak kai daha ustundu ve onun hakkiydi ama gecmiste yasadigi bir takim sorunlardan onu degilde phili sectiler. Ayrica estetik konusunda dunyanin en iyileri Sergi costance, Lazar angelow, Ulisses dir bana gore tabi benim favorim Sergi :)

0|1
    0|0
    • Simeon panda da var onlardan daha buyuk ama onlar kadar estetik degil

• Yorum için tesekkur ederim :)

• Arnold Schwarzenegger ve Ronnie Coleman

0|1
    0|0
Yükleniyor...